Wpis z mikrobloga

#kwarantanna #covid19 #koronawirus #prawo

Taki mały update do mojego wpisu.

Nie zainstalowałem aplikacji i w ciągu 3 dni przyszło 7 smsów. Dziś już smsa nie dostałem.

I właśnie teraz dzwonił do mnie policjant z lokalnego komisariatu i zapytał czy osoby (wymienił z imienia) przebywają na kwarantannie i czy dobrze się czujemy. Odpowiedziałem, że tak, wszystko jest w porządku i nie ruszamy się z domu, więc policjant życzył nam miłego dnia, pożegnał się i rozłączył.
  • 6
  • Odpowiedz
@Asheron: Jak byłem na kwarantannie to dostałem zdjęcie pierwszego dnia, drugiego 2x kazali zrobić, ale w aplikacji opcja była niedostępna, trzeciego podjechała policja i do końca kwarantanny już nic. W tym samym czasie kolega musiał robić zdjęcia codziennie rano i wieczorem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Asheron: ja miałem aplikację a i tak policja codziennie przyjeżdżała. a raz nie wykonałem w aplikacji zadania bo spałem i aplikacja się obraziła i potem już nie było żadnych zadań xD
  • Odpowiedz
@yaroszek: @pawelJG: @ks2m: serio wy się bawiliście w tej aplikacji? Ja zaraz po telefonie od automatu że mam zainstalować aplikację zablokowałem wszystkie numery sanepidu, żadnej apki nawet nie próbowałem instalować i spokój. Żadnych zadań, smsów
  • Odpowiedz