Wpis z mikrobloga

Macie może jakiegoś producenta gdzie kupię lepsze jakościowo lusterka niż te? https://allegro.pl/oferta/ir-lusterko-lusterka-lewe-suzuki-gsf-1200-s-bandit-6079837855?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aqueryandcategory&bi_c=YjY3NGViMDItYWY3OS00ZjNmLWExYTQtMTQ1OWRjNzgzZTcyAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=bae3ab6f-898c-4a9c-93ab-bdbdd483966e

Bo mam takie w moim bandicie, ale przez zimę odblask się trochę utlenił i mam takie małe brązowe plamki. Nie przeszkadza to jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ale mnie irytuje i chciałbym kupić coś porządniejszego. Szukałem, ale bez skutku
#bandit #motocykle
  • 7
@Feler_Lumpex: nie znałem tej firmy, widzę, że coś jest na allegro, dzięki.
@bocznica: No właśnie myślalem o tym, ale te lusterka nie są aż tak drogie żeby się w to bawić i myślę, że u szklarza (?) bym zapłacił za te usługę podobnie jak za nowy komplet.
@Hark: sam wkład pewnie można kupić. Raz że to popularny model, dwa, występuje pewnie w wielu modelach. Mało tego, w wielu firmach. Jak miałem Yamahe to kierunki były w połowie modeli Yamahy takie same, i w Triumphie i w KTM takie same ;)