Wpis z mikrobloga

urządzam łazienkę niespełna 6m2, chciałem pralkę i na niej suszarkę ale wydaje mi się że bardzo to zagraca. z drugiej strony w internetach większość osób odradza pralko-suszarkę jako jedno urządzenie, podobno działa gorzej i generuje większe zużycie energii. sam już nie wiem co robić, a zależy mi jednak na aromatycznym suszeniu ciuchów po praniu.. wykopki pomocy!! #mieszkanie #lazienka #patodeweloperka #technologia #design #wnetrza #dom #deweloperka
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gooway: też chciałem kupić pralko-suszarkę ale nawet babeczka w sklepie odradzała. Nie da rady wysuszyć całego wkładu pralki na raz.
@gooway: imho #!$%@? od tym, że 2w1 nie suszy.

Kupiłem niespełna miesiąc temu pralko suszarkę z LG, suszę bieliznę, koszulki i ogólnie wszystko poza bluzami i swetrami (bo większość ma membrany termiczne i wolę nie ryzykować) i jestem mega zadowolony. Raz, dosłownie ra,z wśród rzeczy wyjętych zdążyła się skarpetka i majtki które nie były kompletnie suche.
Wychodzę do pracy, ustawiam opóźnienie na 1-2h na pełny program i po powrocie wyciągam suche,
@gooway jest droższa w użyciu i to mocno ale kurna nie trzeba nic przekładać ;) wkładasz suche i wyciągasz suche. To jest w cholerę wygodne. Drugi raz też kupię pralkosuszarke nawet jak będę miał miejsce na dwa sprzęty.