Wpis z mikrobloga

Mam problem. Mój różowy ma problem ze zrobieniem Spisu Powszechnego. Jak próbuje się zalogować to wyskakuje taki błąd jak w załączniku. Myśleliśmy że to coś nie tak ze stroną, wiec odczekaliśmy kilka dni. Ale nic to nie daje, błąd dalej wyrzuca. Spotkał się ktoś z czymś takim?
W ostateczności zgłosimy to na tej stronie, ale nie spodziewam się cudów, to w końcu rządowe gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kichochpyta #spispowszechny
4konwersy - Mam problem. Mój różowy ma problem ze zrobieniem Spisu Powszechnego. Jak ...

źródło: comment_1617713842DQbxvvUuGriIx5h6RPrK9M.jpg

Pobierz
  • 4
Ostatnio ciocia mojego niebieskiego miała duży problem, dokładnie tak tym samym miejscu.
Upewnijcie się, czy wpisujecie nazwisko matki poprawnie (tzn. czyli czy administracja bazy danych ma nazwisko w poprawnej formie). W urzędach, zwłaszcza np. na Śląsku, wiele osób było zdziwionych (nawet w roku 2000 i później), że w urzędzie ich nazwiska brzmią inaczej niż sami mają w dokumentach.
A nazwisko "Giszter" spróbujcie wpisać jakoś inaczej (Gieschter? Gischter?).
@Andradite: dziękuje wyjaśniło się. Nazwisko było o dziwo dobre, nie wiadomo dlaczego to nie działało. Ale jest tez możliwość wypełnienia tego przez profil zaufany i to bez problemu poszło.