Wpis z mikrobloga

Przewinął się temat o 30 latku z korpo wynajmującym pokój w dużym mieście i w komentarzach widać, że większość nie widzi w tym nic dziwnego. No, to generalnie przyzwyczailiście się do #!$%@? patologii, że gość w wieku 30 lat musi mieszkać z kilkoma innymi osobami na klitce w bloku jak niewolnik i chodzić się kąpać zaraz po tym, kiedy inny współlokator skończy potężne sranie po ostrym kebsie XD Brawo

Dla mnie jest nie do pomyślenia, żeby w takich warunkach mieszkać inaczej niż na początku studiów. To powinien być przykład jak nie powinno wyglądać w Polsce życie, czyli ochłapy "na rękę" i kosmiczna opłata za choćby kawalerkę w stylu PRL.
#pracbaza #studbaza #korposwiat #wynajem #nieruchomosci #mieszkanie #polska #studia
  • 110
@shryne90: no rzeczywiście wesoło jak #!$%@?/naćpany śmieć współlokator zwala ci się z jakimś bydłem o 3 nad ranem, ty jutro musisz do roboty, twój sprzeciw wszyscy mają gdzieś a jak się komuś nie spodoba to że chcesz mieć spokój to i #!$%@? można obskoczyć. Jak kiedyś wyłączyłem takim idiotom korki to jeden z nich chciał wbić mi do mojego pokoju i mnie pobić bo "zepsułem mu wieczór".
Na palcach jednej ręki
Zasadniczo to po #!$%@? prowadzić dyskusję z ludźmi pokroju autora tego wpisu, który przecież na pewno zna cały kontekst sprawy, pewnie zna tez tego gościa, który sobie wynajmuje pokój, a na końcu stwierdza, że jest patologią :)

Kocham ocenianie ludzkich wyborów po strzępkach informacji, zaraz zlatuje się tłum wykopków-specjalistów, których punkt widzenia kończy się na ich własnej dupie :)
@Sok_Mandarynkowy: Ale skąd wiesz jaki jaka jest jego historia. Mam kuzyna z wielodzietnej rodziny, gdzie matka sprzątaczka, a ojciec rolnik na 3 ha. Kuzyn mieszka w pokoju w Wwa a ma 33 lata. Całą kasę a zarabia 8 tys zł inwestuje w złoto i krypto. Już mało mu brakuje żeby postawić sobie wielki dom Pod Zamościem bez kredytu. Przeniosą go do sądu do Zamościa i będzie miał w dupie kredyty, korki,
@Sok_Mandarynkowy oczywiście, że sytuacja w której 30 letni pracownik korpo ma grafik kupna srajtaśmy z urkami powinna być nienormalna.
Swoją drogą deweloperzy o tym wiedzą i powstają patologie w stylu " mikroapartamentow".
Problem w tym, że OP tamtego posta jakby szydził z kolegi z pracy. Różne są sytuacje życiowe i to "uwaga 30 lat" było nie na miejscu. Może zbiera na jakiś tam kapitał. Kto wie.
Ja wiem że sytuacja mieszkaniowa młodych
@ririsu12

ja i mój niebieski mamy kawalerkę za 1100 plus opłaty. Mieszkamy w mieście wojewódzkim w centrum miasta, pozdro.


Jakim cudem? _ Wynajmuję we Wrocławiu kawalerkę 26m2 za 1800 (wszystko). I bynajmniej nie jest to centrum.
Strzelam, że albo mieszkanie po znajomości, albo mieszkacie tam od lat i właściciel nie podnosi ceny, albo to miasto, które nie jest Warszawą/Wrocławiem/Gdańskiem, albo po prostu macie tak wielkiego farta, że zaraz Cię poproszę