Wpis z mikrobloga

Wołam posiadaczy kamerek #gopro #dji Szukam sprawdzonego mocowania na kask motocyklowy, najlepiej przy szczęce, lub ewentualnie na boku. Mam DJI Osmo Action, ale DJI nie sprzedaje oryginalnych akcesoriów tego typu, z kolei nowy side mount na GoPro by mi nie pasował do DJI, bo ma inne mocowanie do tego plastikowego "pada", który się przykleja na kask. Mam jeszcze GoPro Hero 4, które używa niebieski i do niego mamy kupiony oryginalny (starego typu) side mount od GoPro (jak na zdjęciu), ale nie mogę go nigdzie znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na Amazonie jedyne co znalazłam prócz chińskiego plastiku, to chińskie amelinum (Side Mount lub Chin Mount) ale wolałabym coś pewniejszego niż chińczyka. Używał ktoś czegoś takiego? Z droższych rozwiązań jest taki zacisk (Dango Gripper), ale za 50GBP to chyba ich poebało. Jakieś inne pomysły?

#motocykle #kichochpyta
Pobierz
źródło: comment_1617619817GthORzUJe5rv89T2dQRfRT.jpg
  • 8
@Aenkill: Ja na stronie krzysztofdrukuje.pl zamówiłem mocowanie do kamery na kask. Przykleiłem je na kilka warstw taśmy 3M VHB i trzyma mocno. Wg mnie najlepsze jest mocowanie kamery na szczęce, każde mocowanie na boku kasku albo na górze będzie powodowało opór wiatru.