Wpis z mikrobloga

@Tywin_Lannister: Ty sie w 2006 r. urodziles, ze nie pamietasz albo nie czytales o latach 90 w polityce juz nie wspominajac o komunie i miedzywojniu?


@niezdiagnozowany: jesteś opóźniony w rozwoju, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

Specjalnie użyłem zwrotu - aby nikt się żenująco nie #!$%@?ł - o rozpoczęciu procesu przebijania dna w 2013-2014, żeby jasno wynikało, iż poziom dna był osiągnięty już wcześniej.

Zapomniałem, że do was - prawaki
@ImperatorPL: no to chyba oczywista sprawa. Aczkolwiek wielu kucow dzieki temu programowi poznalo sie m. in. z pogladami redaktora Kultury Liberalnej i zobaczyli, ze ich wolnosciowsc i libertarianizn jest bardzo wypaczony przez definiowanie tego przez Korwę. Dodatkowo ten program pokazal dosc duza przepasc pomiedzy nacjonalistami z RN i korwinistami, wiec dlatego m. in. Bosak zanotowal tak marne poparcie w elektoracie Konfederacji z 2019 r.

@Tywin_Lannister: oj, piekne ataki ad personam,
Nikt tych odpałów do 2013-2014 nie pokazywał w telewizji. Zabawny zbieg okoliczności, że polska polityka rozpoczęła proces przebijania dna właśnie w tamtych latach


@Tywin_Lannister: Ja bym powiedział, że rozwój i popularyzacja internetu miały spory wpływ. Korwin od zawsze w internecie cieszył się ogromną popularnością, w ankietach internetowych zawsze brylował, a w wyborach oscylował w granicach błędu statystycznego. Z tym, że jeszcze 10 lat temu internet to był margines, dopiero w latach