Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirki, Mirabelki - przychodzę do was z kolejnym #rozdajo (poprzednie wygrane przez @Retsew - może potwierdzić). Jeśli będzie duże zainteresowanie to będę od czasu do czasu robić podobne.

Do wygrania jedno z dwóch rzeczy do wyboru:

1) Bon/Zamówienie na jedzenie o wartość do 50zł
2) Domowej roboty przetwory: Karmelizowane jabłka + Chutney z czerwonej cebuli - wysyłka Paczkomatem na mój koszt.

Zasady są podobne do ostatniego - ogólnie dzięki wszystkim za wielką pomoc w rozwoju mojego nowego hobby. Prowadzę kanał o gotowaniu oraz dodatkowo wszystko opisuje pod tagiem #odzeradoyoutubera zapraszam również do jego przeglądania. Są tam statysyki, wydatki i ogólnie moje wrażenia i odczucia.

Zasady rozdajo:

1) Obejrzyj mój nowy dwuminutowy filmik na przepyszne śniadanie, za które Twoja różowa zrobi sam wiesz co... nie znam Twojej różowej

2) Zaplusuj ten wpis
2) Daj znać co sądzisz o moim filmiku w komentarzu
3) Jeśli Ci się spodobał to zostaw Like/Suba - nie jest to oczywiście konieczne
4) Losowanie Mikrorandom 6.04.2021r. około 19-20
5) Zdjęcie poglądowe wygranej

#gotowanie #gotujzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski
Fridge_ - Siemanko Mirki, Mirabelki - przychodzę do was z kolejnym #rozdajo (poprzedn...

źródło: comment_1617545689VkqRLjiJtJBbN3dlFtTWlJ.jpg

Pobierz
  • 136
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fridge_: nigdy nie jadlem akurat w połączeniu z tostami i boczkiem. Muszę spróbować. Chociaż najbardziej lubię z białą bulka i masłem. A filmik spoko. Wszystko jasne i klarowne bez zbędnego przedłużania.
Nie nie. 2 żółtka, 2 łyżki soku z cytryny i sól. I całość najpierw mieszasz na zimno, potem nad kąpielą wodna i w tym czasie dolewasz roztopione masło cienkim strumieniem i to się zbija w taki sos o konsystencji majonezu
@Akkarin: Dzięki wielkie. No ja pokazuje głównie taka bardzo klasyczna kuchnie i to jest taka najbardziej znana, podstawowa wersja. Można to oczywiście modyfikować i na. Codzień częściej jem to tak jak ty wlasnie
@Fridge_: Niekompletne informacje w napisach. Oglądałem po polsku, na planszy jest napisane na ile mam wstawić boczek, ale tylko po angielsku. Tak samo składniki przy sosie holenderskim, w napisach jest "pokaże ci jak przygotować klasyczny przepis..." a składniki lecą po angielsku. Dodaj obok/pod spodem po polsku.
Chyba, że chcesz pokazywać swój kanał na cały świat - ok rozumiem angielski, tylko po co w takim razie polskie tytuły?
Składniki - dodałbym jakąś