Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Mam pewien problem. Casio w-s220 w bieli dostałem kiedyś od żony. Niestety po 1,5 roku pasek zaczął mnie uczulać. Myślałem, że guma się zepsuła z czasem i kupiłem nowy, ale nic się nie zmieniło. Przypuszczam, że to wina barwnika, bo mam też casio na czarnych paskach i nie mam problemu. Sęk w tym, że widziałem ten zegarek na czarnym pasku i wygląda paskudnie. Nato strap bylby strasznie wąski, bo rozstaw mocowania to chyba 16mm. Czy macie jakieś pomysły? Chciałbym nosić ten zegarek, ale zostawia mi swędzącą opuchliznę po kilku godzinach.
#zegarki
Arachnos83 - Hej Mirki. Mam pewien problem. Casio w-s220 w bieli dostałem kiedyś od ż...

źródło: comment_1617461844lGpX9LoUg4MyUcTnVNyjsW.jpg

Pobierz
  • 12
@Pietrii myślę, że to kwestia indywidualna. Można go po czasie wymienić jeśli przestanie spełniać twoje oczekiwania. Tylko tutaj jest taka różnica, że telefon w obecnych czasach jest potrzebny chociażby do pracy. A zegarek stanowi raczej role ozdobną. Więc o ile telefon nie bedzie spełniać juz twoich wymagań mozna go wymienić na lepszy, na zegarek nawet nir zerkasz, nie korzystasz z niego i nie jest ci potrzebny, nosisz go tylko dla ozdoby. Przynajmniej
@RudaBrona: całkiem niezły pomysł choć 40zł za sztukę wydaje się nieco wygórowane, ale to chyba jedyny sposób. Kiedyś te adaptery widziałem, ale komplet kosztował tyle co zegarek więc odpuściłem.
@Pietrii: nie bój się, Twoja opinia jakoś mnie nie martwi. Szczególnie, że o nią nie prosiłem.