Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę #!$%@? januszerstwa w tym narodzie. Poprosiłem Ojca, żeby wystawił mojego gruza za 2k, chcę go oddać nawet za 1,5k byleby się go pozbyć, bo jestem za granicą. Sam samochód jest wart coś około 3k. Od rana było już u Ojca dwóch klientów i Proszę Państwa, plamki rdzy, tutaj wgniotka, na drzwiach rysa, opony nie są nowe ale w takim stanie że sezon zrobią z palcem w dupie. Aha, jedna żarówka nad tylną rejestracją jest przepalona. No i właśnie obaj powiedzieli, że się muszą zastanowić, że cena taka fajna ale to jeszcze przecież trzeba dołożyć. Żaden z nich go nie wziął. Samochód ma oryginalny, niewielki jak na 22 lata przebieg. Był kupiony w salonie przez mojego Dziadka, a ja jestem kolejnym właścicielem, samochód nigdy nie był #!$%@? i problemy mechaniczne rozwiązywane natychmiastowo. Później taki gościu jedzie pół Polski i bierze za 1500 Passata który już powinien być na liście martwych na COVIDA z chorobami współistniejącymi. Mam tych ludzi w dupie ale czego oni oczekują po tak starych i tanich samochodach.
#samochody #sprzedam #januszeolx #motoryzacja
  • 66
@ciemnagwiazda i ten post jest odpowiedzia na narzekanie niektórych wykopków że teraz to już nie idzie kupic samochodu od prywatnego właściciela a wszystko od handlarzy. ((oo))

Wraz z postępującym #!$%@? umysłowym kupujących handlarzy będzie przybywać. Ludzie zaczynają doceniać swój czas i spokoj psychiczny i wola oddać auto handlarzowi za mniej mając przy tym spokój od hord januszy, szwagrów i specjalistów

Oddaj na Skup i miej w dupie
Mam tych ludzi w dupie ale czego oni oczekują po tak starych i tanich samochodach.

@ciemnagwiazda: im tańsze tym gorzej Ci powiem z klientami-januszami. Sprzedałem ostatnio auto za 2016 roku i w ciągu godziny łącznie z wizytą na SKP zostało sprzedane, zero #!$%@? do rysek czy wgniotki. Inne auto 6 letnie za ponad 60k kilka lat temu w ciągu 15 minut - przyjechał, nawet nie chciał jeździć, a z tanimi autami
@ciemnagwiazda: A najlpsze jest że takie spece są święcie przekonane że są pr0 kupującymi, bo zwracają uwage na jakieś pierdoły typu lampka, czy rysy na blotniku.

Kiedy powinni wziać czujnik lakieru i posprawdzać w gruzie tylko słupki czy nie ma szpachlu żeby wykluczyć że nie pospawany z ćwiartek i do tego obejrzec elementy konstrukcyjne jak podłużnice.
I tyle, reszta w starych autach ma małe znaczenie. No i też zeby silnik działał.,
@ciemnagwiazda: Tanie rzeczy zawsze przyciągają najgorszą klientelę - Januszy i złotówy.

Jest jednak sposób i na takich. Wystaw za 3 (napisz: możliwość dużej negocjacji żeby nie odstraszyć tak "wysoką" ceną), jak któryś przyjdzie i zacznie się plutać czemu tak drogo, to spuszczaj śmiało i bez krępacji. Janusz poczuje OKAZJĘ i możliwe, że kupi za 2 tysiące (albo i więcej) szczęśliwy że #!$%@?ł Cię na na 1000 zł, a tak naprawdę sam