Wpis z mikrobloga

Jest ktoś tutaj z 12 lvl w ingresie i chciałby pomóc mi przesunąć portal? Dodałem pokestopa niewiedząc o tych wszystkich siatkach S2 itp no i się nie pojawił niestety w poksach. Słyszałem że ktoś właśnie z lvl 12 mógłby coś zdziałać. Z tego co widzę na mapie ten portal nie ma żadnych połączeń ( chyba?) więc raczej nic bym tam nie popsuł w tym waszym ingresie :)
#wayfarer #pokemongo #ingress
  • 9
@buoyah Załóż post na portalu Wayfarer. Jeśli jest to lokalizacja przecięta kilkoma s17 i po twoim przesunięciu będzie nadal wskazywało dobrą lokalizację, bądź lepszą, to powinni zaakceptować. Przesuwałem tak kilka portali. Masz odpowiedni szablon do posta ale by to zrobić ale musisz dobrze udowodnić poprawność przesunięcia ( zdjęcia, streetview, opis ).

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@McLukas: bo w 90% zgłoszone Poi pewno jak i ten twój jest w dokładnej lokalizacji a tobie nie pasuje pod grę to chcesz przesunięcia.

Gdzie te czasy że aby przesunąć lub usunąć poi trzeba było wstawiać sfery i udowadniać że jest tak a nie inaczej
@bsl Ziomek wyjmij kija z dupy xD Co to za problem przesunąć o dwa metry żeby było w innej komórce, a żeby ktoś w grze miał dodatkowy punkt? Czy nadal nie odzwierciedli to dokładnej lokalizacji?
Z resztą przez takich rule nazi jest tyle niechęci do tych gier bo nie akceptują portali niby dlatego że np nie ma ich na zdjęciach google z 2015 choć można poznać miejsce po ułożeniu budynków.

Dodatkowo randomowemu
@buoyah: nie na tej grupie takie propozycje. Więcej tutaj zapalonych ingressowców niz normalnych graczy. Lepiej takie cos skasować poprzez ingressa a potem zgłosić jeszcze raz w nowej wolnej komórce
@bsl: czasy się zmieniają,wytyczne i inne rzeczy też (chociażby pandemia wymusiła trochę inne mechanizmy w grze, bo formuła gry po prostu nie działa, gdzie był prykaz zostania w domu). Po za tym wiele obiektów jest na przecięciu komórek, więc co za różnica czy będzie z jednej strony czy z drugiej? Niantic i tak sobie strzelił w stopę, bo w testach do recenzji było pytanie odnośnie budynku, gdzie pinezka była dobre naście,
BDCC - @bsl: czasy się zmieniają,wytyczne i inne rzeczy też (chociażby pandemia wymus...

źródło: comment_1617465365fhkk5xMzTb9c0SfHAaEl2y.jpg

Pobierz