Wpis z mikrobloga

Skąd mam znać nr pesel członków mojej rodziny, zamieszkujących w tym samym domu, w którym ja mieszkam? Nie #!$%@?ło was w tym GUS'ie? Jeśli chcecie mieć ich pesel w spisie, to sami go wprowadzą kiedy do spisu przystąpią. Co za debile. #!$%@?ę, nie będę się wpisywał, elo.
#spispowszechny #bekazpisu
  • 69
  • Odpowiedz
Nie dość że data to jeszcze płeć, gdzie obie dane są zakodowane w peselu, nie ma to jak studentów zatrudniać do robienia stron xD


@Piro3202: a teraz przyjdź, powycieraj ekstrementy i przeczytaj komentarz @Everbro
  • Odpowiedz
@noctem_corvus: różowa uparła się że zrobi spis u siebie
poległa na logowaniu do systemu bo nie chciało jej zaakceptować hasła, mówię jej żeby wywaliła znak @ bo ci debile na pewno nie ogarnęli że w ogóle ktoś może dawać znaki specjalne w hasło
oczywiście miałem rację
  • Odpowiedz
@Chehu: gdyby mieli ogarnięty system by mogli zobaczyć że dwie osoby wpisały ten sam adres i napisały że mieszkają same i by to podciągneli za kłamanie w spisie ale #!$%@? wie co oni z tym zrobią
  • Odpowiedz
@noctem_corvus: #!$%@? jak lato z radiem. Mieszkam z laską której znam tylko imię i nazwisko, znam też jego starego z wyglądu, i to tyle o niej wiem. No i nie wpisałam jej. Jak miałabym to zrobić? Napisać do prawie obcej osoby żeby podała mi swój PESEL? Jeszcze to pisanie ile pokoi jest w mieszkaniu, na #!$%@? takie informacje podawać? Zastanawiam się jeszcze czy nie zrobiłam problemu właścicielce, skoro wpisałam, że tam
  • Odpowiedz
@MorenkaKnight: moim zdaniem takich sytuacji będzie cała masa, często mieszka się z totalnie obcymi dla siebie ludźmi. Jeśli za takie akcje typu "nie wpisałem współlokatora bo nie znam jego peselu" będą karać, to ostateczny dowód na to, że to państwo jest z gówna i kartonu.
  • Odpowiedz
  • 4
@nophp Wygląda na to, że Ty jak i oni - obcy dla Ciebie ludzie - mają znać Twój, a Ty ich nr PESEL i grzecznie go podać, by w legalny sposób wypęłnić formularz spisu powszechnego. Dla mnie to też conajmniej chore mirku.
  • Odpowiedz
@noctem_corvus: Masz wybór - złamać ustawę o narodowym spisie powszechnym (im. Jana Pawła drugiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)) podając nieprawdę albo złamać ustawę o ochronie danych osobowych i przetwarzać wrażliwe dane współlokatorów.
  • Odpowiedz
Kocham PiS. Takiego #!$%@? nie ma nawet w Zimbabwe. Banda polskich karlow oderwanych od sadzenia pyr zabrala sie za rzadzenie ogromnym krajem. Jestem pod wrazeniem tego, ze Polski nikt jeszcze nie najechal i jej sobie nie zabral z takimi umyslowymi zerami u steru. Przeciez tego by nawet nikt nie zauwazyl :D
  • Odpowiedz