Wpis z mikrobloga

mirki, mirabelki.. Nie potrafię znaleźć info na ten temat, a też pierwszy raz to robię i nie chciałbym się nabić w butelkę (więc nie pytam majfrenda). Kupiłem przedmiot z dostawą z Polski (3-dniowa dostawa). Paczka przyszła jets ok wszystko fajnie ale teraz się zorientowałem, że kupiłem nie ten model co trzeba (,) jak to teraz zrobić normalnie po ludzku? Mam zaakceptować, że towar dotarł? otworzyć spór? Jak zrobić to krok po kroku - nigdy nie robiłem tego więc się martwię (wartość około 300zł) Z góry bardzo dziękuję za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#aliexpress
  • 5
  • Odpowiedz
@rafion: z tego co widziałem, to przewijały się informacje na wykopie, że można zwracać paczkomatem i wtedy szybki zwrot po potwierdzeniu na magazynie jeszcze w Polsce. Tylko żadnych szczegółów nie wyłapałem, więc nie wiem jak to zrobić.
  • Odpowiedz
@too_coo: 1. Czy towar miał darmowy zwrot? 2. zdajesz sobie sprawę że odsyłasz do pośrednika w pl który odsyła do chińczyka? 3. Chińczyk jak już towar dostanie to musi zaakceptować zwrot żebyś dostał redunda? Było sporo Mirków co twierdzili że chińczyk ich olał i zostałi bez towaru i kasy...
  • Odpowiedz