Wpis z mikrobloga

Raz jeszcze, teraz już nie jako plotka, ale potwierdzone info.
W ramach PS+ w kwietniu:
- Days Gone
- Zombie Army 4: Dead War
- Oddworld: Soulstorm
https://www.pepper.pl/promocje/days-gone-zombie-army-4-dead-war-i-oddworld-soulstorm-w-kwietniowym-ps-plus-ps4-ps5-378558

Informacja z niemieckiego Peppera. Poprosiłem naszego Peppera o kontakt z nimi i potwierdzenie informacji i potwierdzenie otrzymałem, że mydealz otrzymało dowody.
#ps4 #ps5 #psplus
Cinkito - Raz jeszcze, teraz już nie jako plotka, ale potwierdzone info.
W ramach PS...

źródło: comment_1617182289OUuvfTJPfRE9Ofs8C4igXe.jpg

Pobierz
  • 37
@camos: no trochę się to wydaje strzałem w stopę, ale Sony często dublowało PS Now i PS+ więc ja się wszystkiego spodziewam xD Dostałem info z Peppera naszego, że dowody są naprawdę mocne, więc im ufam :D
@Ever_Ns: ale ps+ collection jest zawarte w PS+ na PS5. A z punktu widzenia Sony chyba lepiej nową konsolę promować. To Days Gone mi śmierdzi fejkiem, ale Sony robi na tyle dziwne rzeczy, że po prostu jestem w stanie w to uwierzyć xD
@Ever_Ns: usługa/subskrypcja nazywa się Playstation Plus i jest tylko jedna taka.

W różnych regionach albo platformach może być inna oferta, ale usługa jest jedna.
@Theos: ale co maja gry z playstation plus na ps4 z grami z ps collection ktorej jest dostępne na na playstation 5.

@Cinkito: Sony daje lub nie Days Gone dla posiadaczy ps4 których jest ponad 100 mln, promowaniem ps5 jest gra na premiere oddworld