Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki z #katowice, czy ktos cos wie, czy ktos cos slyszal o dzisiejszym podpaleniu samochodu na ulicy Wroclawskiej na osiedlu Kukuczki?

Okolo drugiej w nocy ktos podpalil samochod mojego brata (Seat Leon 2 Cupra na rejestracji SC), auto spalilo sie doszczetnie przy okazji uszkadzajac w znacznym stopniu trzy samochody stojace obok.

Moj brat nie mial zadnych zatargow z nikim ani nie ma zadnych wrogow. Nie mamy pojecia kto i dlaczego mogl podpalic jego auto. Policja z gory twierdzi, ze raczej nikogo nie znajda. Na osiedlu nie ma monitoringu. Samochod byl poprawnie zaparkowany.

To okropne, jak w pare minut mozna stracic swoj samochod, a podpalacz unika jakiejkolwiek odpowiedzialnosci za zniszczenie czyjegos auta przy zgodzie policji.

Za jakiekolwiek informacje na ten temat bede bardzo wdzieczny - kazda informacja jest w tym momencie na wage zlota.

Dodaje link do wpisu na facebooku dla wiekszych zasiegow:
https://www.facebook.com/339034639508320/posts/3775535672524849/

W komentarzu wiecej zdjec.

#samochody #podpalenie #motoryzacja #slask
Fisher255 - Mirki i mirabelki z #katowice, czy ktos cos wie, czy ktos cos slyszal o d...

źródło: comment_1617093490WRzxe2E9BhryjiFZ8j9sEp.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@fiman ale bzdury piszesz. Auto bardzo łatwo podpalić, wystarczy zapalniczka, nawet podpałki nie trzeba.
I co mu o Wrocławiu piszesz jak akcja miała miejsce w Katowicach.
  • Odpowiedz
@Fisher255: Myśle, ze mało jest świrów co umyślnie podpalają auta tak sobie, był chyba jeden w Warszawie jakiś czas temu, syn jakiegoś prawnika. Może brat po prostu wszystkiego nie mówi, albo nie wszystko o nim wiecie i po prostu ma jakieś zatargi :)
  • Odpowiedz
@Fisher255 przejdź się dookoła i sprawdź gdzie najbliżej jest jakaś kamera skierowana na drogę. Jak masz mniej więcej godzinę podpalenia to trzeba przejżeć nagrania, o 2 w nocy ruch jest mały więc może trafi się mało aut. Czasem sama wizyta dobrego policjanta na miejscu spowoduje że typ się sam przyzna lub zrobi coś głupiego co pozwoli znaleźć dowody.
  • Odpowiedz
Chodzić po domach i pytać każdego czy to on podpalił?


@Endriu_: gorzej jakby trafili na sprytnego podpalacza, ktory powiedzialby ze to nie on podpalil. nie dosc, ze zmarnowaliby czas i zasoby, to sledztwo znow staneloby w martwym punkcie.

leads xD
Ipsy - > Chodzić po domach i pytać każdego czy to on podpalił?

@Endriu_: gorzej ja...
  • Odpowiedz
@Fisher255 Współczuję mireczku. Miałem dzisiaj nockę i słyszałem jak dyżurny wysyłał tam patrol. Chłopaki jak przyjechali to już inne auta zaczęły się zajmować :(
  • Odpowiedz
@Endriu_: to rozumiem, że jak spali się samochód np. wysoko postawionego urzędnika państwowego, to w takich samych okolicznościach też mu powiedzą z miejsca "no nic nie da się zrobić"?. Taaaaa, jasne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fisher255: brak jakichkolwiek śladów próby włamania? Może jakiś nowicjusz chciał ukraść a jak nie wyszło to spanikował
  • Odpowiedz