Wpis z mikrobloga

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć zasady działania Diagboxa? Widzę, że w ofertach przebijają się dwie główne wersje, 7.83 i później jakieś nowsze 9.xx - gdzieniegdzie wspominają o tym że nowa wersja musi być online, w innym miejscu że offline tez działa - jak to w końcu jest? Mam Win 10 x64, wg tego co udało mi się odszukać, musiałbym mieć tę nowszą wersję, którą uruchamiam w wirtualnej maszynie - czy będę mógł wtedy po odpaleniu tego korzystać z pełnej diagnostyki pojazdu bez potrzeby dokupowania jakichś dostępów online itd.? Nie bardzo rozumiem, na Allegro opisy produktów kopiowane jedne od drugiego, natomiast na Ali pierdyliard informacji takich samych, zdjęć również takich samych i w końcu ciężko dowiedzieć się czegoś konkretnego, a co za tym idzie - nie mam pojęcia co wybrać i czy warto bezpośrednio od Chińczyków czy niekoniecznie.

#diagnostykasamochodowa #citroen #peugeot #ds #mechanikasamochodowa #lexia #diagbox
  • 17
@qwefgh: Specjalistą nie jestem, ale coś tam wiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kwestia jaki masz samochód. Diagbox 7.83 ogarnia wszystkie modele PSA do 2016 roku (mogę się mylić i ogarnia też nowsze) i działa offline. Diagbox 9.xx działa tylko online z licencją, ale może niedokładnie szukałem. System możesz mieć dowolny, instalujesz VMware Workstation Player i na nim maszynę wirtualną z Windowsem XP/7 32 bit. A interfejs kup
@piekny_kacper: Obecnie mam 2012, choć planuję wymienić na młodsze, dlatego myślałem o tej nowszej wersji, żeby urządzenie posłużyło trochę dłużej, ale obawiam się że po zakupie nie będzie mi to działało, bo okaże się że trzeba zakupić jakieś licencje za 23423431 zł.
@qwefgh: Mam interfejs z Ali i lapka z win 10. Zainstalowałem Virtualboxa, zrobiłem 2 dyski wirtualne, na których zainstalowałem XP 32-bit (chyba na 64-bit programy by nie działały), bez dostępu do internetu. Na jednym zainstalowałem PP2000 (tylko do Peugeotów) od chińczyka i nawet zrobiłem jakieś aktualizacje offline chyba do 24.99 i na drugim zainstalowałem Diagbox (do Peugeotów i Citroenów) też od chińczyka chyba 7.02. Z tą instalacją PP2000 i Diagboxa na
@qwefgh Bez tokena na diagbox 9.xx będziesz mógł odczytać I usunąć błędy ale z telekodowaniem będziesz miał problem. Ogólnie to jest ruletka bo telekodowanie może ale nie musi działać offline na nowszych autach. Sam token kosztuje coś około 40 euro za tydzień na jeden VIN (można go kupić na stronie service box).