Wpis z mikrobloga

Główne zarzuty jakie czytam na temat Unboxalla to to, że jest chorągiewą i, że robi słaby risercz. Oba są prawdą. Mnie jednak mierzi przede wszystkim jego język. Wypowiada się jak niezbyt rozgarnięta koleżanka z klasy, która na końcu każdego zdania z braku pewności dopytuje: „WIESZ O CO CHODZI?”. Taką akurat koleżankę mialam i to była jej główna przywara językowa, która doprowadzała mnie do szału. Unboxall ma takich powiedzonek kilkadziesiąt. Jest jak szafa grająca z tymi tekścikami i czasami mam wrażenie, że dobiera je losowo. Z mixerem już totalnie odleciał. Co chwile pada tam stwierdzenie, że „O TO AKURAT NIE MIAŁEM PYTAĆ, stary, ale jednak zapytam, nie planowalem”, hmm skądś to znam. Z twoich poprzednich podcastów The Billu totalny juz nie moge wytrzymac naprawde xD jak on sie na sile spoufala z tymi goścmi no ja poerdole co to ma byc. Ludzie w komciach mają racje, ze te wywiady by byly dobre gdyby nie on. Łapie mnie krindz jak go slucham. Wynika to byc moze z jakiegoś fałszu? Że on uzywa tylko tych kalek językowych w kółko a nie mówi prosto z serca. Jak gada ze to jest REAL cast ze tu cala prawda i tak na sile taki klimat robi, ktory nie ma nic wspolnego z rzeczywistością, bo nie potrafi dobrze złapać gości za język. Wkurza mnie tez gadanie, ze on sie dopiero uczy. Przeciez to jest taka osobowość i taki sposób wypowiedzi, ze tego sie juz nie da ocalić. Nie wiem dokąd to zmierza. Chciałabym tego słuchać, bo ma dobry tajming w zapraszaniu gości- bylam ciekawa tromby w okolicach dramy z wersow, bylam ciekawa friza po wypuszczeniu klipu ekipy. Niestety nie jest to najprzyjemniejszy podcast. Unboxall jest sympatycznym gosciem i na sile stara sie nikomu nie podpasc. Chce byc lubiany i pewnie nie jest to kwestia postanowienia, a calej osobowosci zbudowanej na tym. On by sie nadawal moze do jakiegos programu telewizyjnego do pracy od kuchni i łagodzenia atmosfery, bo umie w pozytywne relacje z ludzmi. Nie nadaje sie jednak na twarz programu. Co chwile wtrąca jakichs ziomeczków xD no curva zal dupe sciska jak tego slucham. Nowciax jest spoko ziomeczkiem, chmurka jest spoko ziomeczkiem xD murcix wydaje sie spoko ziomeczkiem, gadalem z nią kilka razy. No calkiem losowo tego uzywa mam wrazenie, o mordach i ryjach juz nie wspomne, bo zarzuty wobec tych zwrotów padają co chwile. Całkiem jakby chciał sobie otworzyć więcej ścieżek i posmarować większej liczbie jutuberów. Jezu albo jak on gada JAK ON TO NIE PRZETYRAŁ XDDD mixera pytaniami. Albo jak mowi ze zaprosi natsu zeby ją przetyrac. Brzmi to nie tylko obrzydliwie, ale i komicznie jednoczesnie, biorąc pod uwagę jakim milusińskim prowadzącym jest. Większość tego, co mówi to dywagacje czy pytanie nie jest za ostre albo podkreślanie jakie to spajsi pytanko zaraz nie wleci xD Odwlekałam w czasie odsluchanie tej rozmowy z mikserem, bo spodziewalam sie krindzu z dwóch stron, okazalo sie jednak ze mixer to król taktu i logicznej wypowiedzi przy tej maślance #realcast #theunboxall #unboxall #friz #mixer #ekipa
  • 6
@mirabella94 większość którym się skończyła widownia na stary kontent idą w podcasty bo taka moda. Zapominają że nie każdy potrafi bym dobrym mówcą, narratorem i słuchaczem więc wielu z nich się do tego nie nadaje mimo że są sympatyczni ¯_(ツ)_/¯