Wpis z mikrobloga

Dzień dobry #programowanie #programista15k i #servicenow jest #praca do ogarnięcia
Stanowisko: ServiceNow Developer/Regular/Senior/Architect
Przynajmniej 2 lata doświadczenia z SN i JS, znajomość procesów ITIL, znajomość metodyki Agile + mile widziane certyfikaty SN
Praca zdalna w Covid 100%, po covidzie do 95% (od czasu do czasu wizyty w biurze), biuro w Katowicach.
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, proszę o priv. Widełek nie ma, stawka ustalana indywidualnie, proces szybki. Prowadzi go mój różowy, więc zainteresowanych prześlę do niej #katowice #pracbaza
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enten: w korpo sie tego badziwia używa, mamy mieć wdorżone, i znam kolege co tam dopisuje rzeczy to mówi ze strasznie ułomne to jest i rzeźbia w tym strasznie

@open-alpha: powielam... To jest tak nieintuicyjne, żeby dodać jednego taska musisz poświęcić dobrych kilka minut
@tomcionek15: To po co w ogóle tego używacie? Jak poczytałem sobie trochę o tym, to brzmi to mi na kompletnie niepotrzebne badziewie do mnożenia biurokracji w firmie. Jaka jest wartość biznesowa tego narzędzia?
ServiceNow allows employees to work the way they want to, not how software dictates they have to.


@tomcionek15: Jeszcze bardziej groteskowo brzmi to co napisałeś, z mottem objaśniającym co to jest za produkt na ich stronie.
Tak jakby bez wdrożenia tego czegoś pracownik nie mógł pracować tak jak chce...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomcionek15: To po co w ogóle tego używacie? Jak poczytałem sobie trochę o tym, to brzmi to mi na kompletnie niepotrzebne badziewie do mnożenia biurokracji w firmie. Jaka jest wartość biznesowa tego narzędzia?

@enten: w mojej poprzedniej pracy tego używali, na szczęście w obecnej używamy TFS
żeby dodać jednego taska musisz poświęcić dobrych kilka minut


@tomcionek15: wut? Otwierasz rekord nadrzędny. Scrollujesz w dół do tabelki z taskami. Naciskasz New i wpisujesz dane nowego taska. Przecież to zajmuje maksymalnie kilkanaście sekund.