Wpis z mikrobloga

Kraków zasponsorował uczennicom podpaski i tampony, w radzie gdyby miały problem z dostępem z różnych powodów.
Część polskich mężczyzn potężnie się zesrała.
Zatem ogłaszam najnowszy pomysł który wyrówna tę dyskryminację - darmowe pieluchy dla dorosłych i dojrzewających mężczyzn. Żeby się nie obsrać.
Nie ma za co ʕʔ
https://aszdziennik.pl/132611,krakow-zapewni-dziewczynkom-darmowe-podpaski-a-oto-7-meskich-reakcji?fbclid=IwAR0UNRvHzoe2n63egQ1oMRMgw_JoJ8Cox4FdRnGBl1DEma3PWztUyc5y0X0
#neuropa #dyskryminacjamezczyzn #feminizm #rozowepaski #krakow
  • 232
@CyfrowyD: są darmowe badania profilaktyczne na raka jądra. Dlaczego miałyby być godziny psychologiczne z pierwszeństwem dla mężczyzn, jeśli z psychologa korzystają obie płcie. Przecież jakiekolwiek pierwszeństwo tutaj dla którejkolwiek płci byłoby dyskryminowaniem tej drugiej. Okres maja tylko kobiety, raka jądra maja tylko mężczyźni.
A to, ze nic nie powinno być za darmo to już inna kwestia i absolutnie się z nią zgadzam. Jednak taki mamy klimat, ze już nawet sklepy socjalne
@dioxyna: Jak lubisz takie absurdalne pomysły to mam jeden dla Ciebie. Skoro mężczyźni już zapłacili za te nastolatki, a część z nich może legalnie współżyć to nie widzę problemu, aby facet ustawił się przy takim automacie i skorzystał z ciała legalnej nastolatki. Pomysł równie chamski jak twój, ale skoro sama sugerujesz takie rozwiązania to mam nadzieję, że poprzesz moje które znajdzie więcej zwolenników.

@dobrzecisiewydaje: Bo problemy psychiczne w Polsce dotyczą
@CyfrowyD: jest różnica między „głównie”, a „tylko”. Z psychologa korzystają „głównie” mezczyzni (chociaż miło byłoby zobaczyć jakieś źródło takiego twierdzenia), okres maja tylko kobiety. Uważasz, ze jest to sprawiedliwe, ze kobiety raz w miesiącu krwawią (lub co gorsza przezywają do tego szereg innych objawów jak skurcze macicy, mdłości i omdlenia) i musza wydawać (niemałą) kasę na środki higieniczne, JEDNOCZEŚNIE średnio zarabiając mniej niż mężczyźni (i na to już są konkretne dowody
w radzie gdyby miały problem z dostępem z różnych powodów.

@dioxyna: ale serio, czy w 2021 roku w Europie Środkowej podpaski i tampony to jakiś niecodzienny artefakt, że mieszkając w drugim co do wielkości mieście w kraju można mieć problem z jego dostępnością?
Wydawało mi się, że takie rzeczy są do kupienia w każdym praktycznie sklepie, tym bardziej w prawie milionowym mieście.

Rozumiem, gdyby taka akcja była przeprowadzana na zapadłych wiochach
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: ehh, jeśli te podpaski i tampony nie będą potrzebne, bo twierdzisz, że nie są, to będą sobie leżeć, krzywdy nikomu nie zrobią.
W życiu nie możesz się zawsze na wszystko przygotować, gdybyś miewał okres to byś wiedział, ale nie oczekuję zrozumienia od części społeczeństwa która nie ma kontaktu z tym problemem w ogóle, ale za to wie lepiej jak pomóc xD