Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Część Mirabelki i Mirasy!

Słuchajcie mam bardzo intrygujące mnie pytanie, dlatego z góry dzięki za jakikolwiek feedback. Ale do rzeczy! Czy uważacie, że znalazłyby się chętne osoby do wysłuchania w formie wykładu online kilkugodzinnej prelekcji nt. prawnych aspektów umowy o kredyt hipoteczny? Taki wykład byłby poprowadzony przez adwokata specjalizującego się w tego typu zagadnieniach?

Wydaje mi się, że jak ktoś się bawi w kredyt na 20/30 lat warto wiedzieć na czym się stoi. Nie wszystko się znajdzie w necie. Ale ja mam trochę inną perspektywą tego wszystkiego i chciałbym wysłuchać inne osoby.

Pzdr!

#kredyt #kredythipoteczny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #605f67daccdad9000aaf4ebe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
Czy uważacie, że znalazłyby się chętne osoby do wysłuchania w formie wykładu online kilkugodzinnej prelekcji nt. prawnych aspektów umowy o kredyt hipoteczny?


@AnonimoweMirkoWyznania: Na pewno znaleźliby się chętni, jednak kilkugodzinny wykład na tematy prawne może być trudny do odbioru i zrozumienia przez osoby nieposiadające wykształcenia prawnego. Moim zdaniem wymagana jest też znajomość wielu aktów prawnych. Ponadto umowy kredytowe praktycznie nie podlegają jakimkolwiek zmianom i negocjacjom, w przypadku zapisów budzących wątpliwości najczęściej
  • Odpowiedz
Ciekawe dlaczego piszesz o tym z anonimowych, a nie ze swojego konta ¯\(ツ)/¯


@absoladoo: jak ja bym z mojego shitpostowego konta dodała coś poważnego to pewnie sporo osób by uznało, ze to strata czasu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
jednak kilkugodzinny wykład na tematy prawne może być trudny do odbioru i zrozumienia przez osoby nieposiadające wykształcenia prawnego.


@marcpol: to może coś w odcinkach, mądrze podzielone, z wyjaśnieniem aspektów, których nie rozumie 'nie prawnik' :D
  • Odpowiedz