Wpis z mikrobloga

#genshinimpact

Cześć, level 46 here
Przymierzam się do budowania finalnych teamów.
Team na mapę to Ganyu (C0), Razor (C1), Barbara (C1), Bennet (C3) i ostatnio jest średnio wystarczający. Głównym dpsem jest Razor, a najsłabszym punktem wydaje się Barbara. Proszę o podpowiedzi jak zbudować głównym team i dwa do Spiral Abyss. Ziomek gra Xiao, fajnie jakby była opcja dobrej współpracy w multi.
Silver400 - #genshinimpact

Cześć, level 46 here 
Przymierzam się do budowania finaln...

źródło: comment_1616856045hsjUuq0Bg99LMepx2oL8bB.jpg

Pobierz
  • 5
@Silver400: Jak do abyssa 7 to po prostu dobierz postacie tak żeby w obu teamkach były odpowiednie postacie żeby zbić tarcze wszystkim występującym tam mobom +1 dmg dealer i nawet bez synergii dasz radę. Chodzi o odpowiednie reakcje - na pyro tarcze bierzesz hydro, na cryo tarcze bierzesz pyro itp. Wydaje mi się, że coś z cryo musisz włożyć do 1 teamku. A jak do gry ogólnie no to Ganyu jest
@MikiBomba Jeżeli chodzi o Abyss to 7ka to jeszcze nie problem, ale nie chcę marnować EXPa na nie rozwojowe postaci względem wyższych tierow. Na tym menu chciałem pokazać układ teamów.
Największy znak zapytania dla mnie to jaki zrobić główny team na mapę, czy wymienić Barbarę na Xingqiu albo Jean albo jeszcze jakoś inaczej.
Venti nie mam i mi się nie podoba XD

@jombsik dzięki spróbuję