Wpis z mikrobloga

Dziś do mojego ojca przyszedł facet z babką. Chcieli zaoferować zakup naszej działki. Działka 1500 m2 w Gdańsku. Dom i budynek firmy na działce, a oni rzucają milion złotych. Zapytałem się jaką firmę reprezentują, lecz odpowiedzi nie otrzymałem. Równie dobrze mogliby przyjść i zwyzywać od najgorszych. Na jedno wyszłoby. Deweloperzy, czy Wy macie w ogóle jakikolwiek RiGCz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gdansk #patodeweloperka #nieruchomosci #deweloperka
  • 34
@fabek: Ojciec powiedział, że go nawet 10 razy więcej nie interesuje. To jest ziemia po moim dziadku, a deweloper myśli, że kupi za frajer, #!$%@? bloków i będzie zadowolony. Deweloperzy są coraz wyżej w rzeczach, których nienawidzę w naszym kraju.

Ogółem to graniczna działka została podobno sprzedana deweloperowi. #!$%@? nawet nie przyszedł i nie zapytał, czy będziemy mieli nic przeciwko. Trzy graniczne działki są z domami jednorodzinnymi. Będę zbierał podpisy od
@Sponsorowany_z_500plus: No ja cię rozumiem i plany zagospodarowania są ustalane przez beton urzędniczy w kraju ale naprawdę oczekujesz, że ktoś kupując działkę ma się pytać naokoło czy może i czy napewno nie będzie przeszkadzał? Jeszcze od #!$%@?ów wyzywasz, no #!$%@? sam na takiego trochę wychodzisz. Trochę takie buracko-polskie zachowanie, ty jak dziadek dawał to chodziłes od działki do działki z koszem wybornego wina i serów, przedstawiałeś się wszystkim z zapytaniem czy
@Conatus: Trochę tam jest pogmatwane to wszystko, bo ta ziemia została sprzedana przez moją wspaniałą ciotkę, który przygarnęła rodzinny majątek po śmierci wujka. Za dużo tłumaczenia.

Mój dziadek dostał ziemię w 45 i nikogo nie musiał pytać czy możemy tu zostać, więc sobie daruj to "buracko-polskie". My tu byliśmy pierwsi i tu mają się do nas dostosować, a nie my do kogoś. Nie po to ludzie kupowali ziemię i stawali domy,
@Sponsorowany_z_500plus: Czyli obawy się sprawdziły, pan na włościach był pierwszy i zawistnie zrobi wszystko żeby komuś było pod górę. Człowieku zakup ziemi to nie jest #!$%@? piaskownica: kto pierwszy ten lepszy. Ów chcesz mieć sąsiadów to wykup wszystko wokoło żebyś miał ładny widok bo byłeś pierwszy. Patologia. Dziadek dostał, ciotka wszystkich w #!$%@? zrobiła, tez wzięła, ojciec dostał i ty dostaniesz ale kupić nikt nie może bo ty tak mówisz. XD