Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: Bylem niespodziewanie najlepszy w szkolnej druzynie kosza mimo ze nic tego nie zapowiadalo a sama dyscyplina srednio mnie jarała.
Ogolnie z reguly dostawalismy bęcki od innych szkól ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: wygralam konkurs wiedzy o jurze krakowsko- częstochowskiej; przedstawienie w którym bralam udzial zajęło 3 miejsce i jeździłam po calym powiecie je grać; wygrałam puchar Polski juniorów w piłce nożnej ( do tej pory nwm jak to tego doszlo bo jestem #!$%@? w tym sporcie XD)
wygrałam szkolny konkurs z biologii i pamiętam jak cała klasa biol-chem miała ból duby :D szczególnie taki jeden koleś


@czajnik_wow: miałem pierwsze w powiecie i drugie miejsce w województwie "zdolny ślązak gimnazjalista" z biologii jak byłem w 2 klasie i też było słychać bóle dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedyny sukces w życiu ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: mieliśmy olimpiadę między klasami z biologii. Były drużyny, ale ja się nie dostałem, bo miałem trochę za niską średnią, ale były dodatkowe pytania dla "publiczności" i możliwość zdobycia dodatkowych punktów dla drużyny, więc tyle razy odpowiedziałem poprawnie, że zajęliśmy pierwsze miejsce ¯\_(ツ)_/¯