Panowie, za nami szalony, intensywny, niezwykle intrygujący wieczór. Po takim meczu trudno ułożyć w głowie myśli. One kłębią się w mojej głowie jak kłaczki w pępku [śmieje się łapiąc za rękę Smokowskiego. Cofa ją od razu gdy widzi, że nikt się nie śmieje]. Musimy sobie po tym spotkaniu pewne rzeczy wyjaśnić. Za nami mecz z Węgrami, Madziarami, naszymi bratankami. Ale pomimo tego, że mecz zakończył się remisem to trudno powiedzieć, żeby to był mecz przyjaźni. Panowie, Robert był kopany. Był uderzany łokciem. On musiał walczyć, on musiał biegać, on musiał tworzyć przestrzenie kolegom. Wielkie brawa za ten strzał na 3:3, on pokazał, on zademonstrował dlaczego słusznie jest uznawany za napastnika TOP [uśmiecha się w stronę kamery]. Ale ja chciałbym jeszcze podkreślić intuicję trenera Paulo Sołzuu... Panowie, on dokonał trzech zmian i dwóch zawodników wchodzących strzeliło gole w odstępie dwóch minut. To były zmiany paraliżujące Węgrów. To był zmysł taktyczny, to był przebłysk geniuszu, którego czasem brakowało za Jurka Brzęczka. Panowie, za nami pierwszy mecz. Głowy do góry, za kilka dni mamy szansę na trzy punkty a potem czeka nas bitwa, czeka nas wojna, czeka nas, powiedziałbym kluczowa konfrontacja z Anglikami. Mecze z wyspiarzami nigdy nie są łatwe, ale ja wierzę, ja jestem przekonany że kadra Paulo Sołzuu będzie grać coraz lepiej. Rozkręcać się z meczu na mecz, z minutę na minutę. W to chce wierzyć i sądzę, że wierzymy w to my wszyscy. Panowie - [zwraca się bezpośrednio do kamery] - jako prosty chłopak z Dębicy ja proszę, byście w tych trudnych czasach dali pozytywnych emocji całemu narodowi. My tego potrzebujemy na święta, na czas pandemii, na czas wielkiego, narodowego lockdownu.

#kanalbekowy #mecz #pilkanozna
a.....1 - Panowie, za nami szalony, intensywny, niezwykle intrygujący wieczór. Po tak...

Pobierz
  • 16
@aut91: znaczy ja powiem tak... ten mecz pokazał, że Bundesliga to jest Weltklasse. Wszystkie bramki dla Węgrów szczelili zawodnicy z Bundesligi, tak? Powiedz mi Romeczku ile goli mieli dzisiaj piłkarze z twojej Serie A hehe? Jak jeszcze grałem w Szalke to zawsze się mówiło, że trzeba grać do końca i dzisiaj to było widać na boisku, tak? Bundesliga to jest teraz top 1, ja żem to powtarzał od dłuższego czasu. Jeszcze
z.....m - @aut91: znaczy ja powiem tak... ten mecz pokazał, że Bundesliga to jest Wel...