Wpis z mikrobloga

@Chavon: Diony nie mam wcale więc się nie wypowiem. ¯\_(ツ)_/¯
Od biedy Kaeya powinien w miarę ładnie nakładać lód i będziesz robił superconduct który zmniejsza mobom physical resistance.
@Chavon Pod Razora próbowałbym Dione, Xiangling i Kaeya/Chongyun.

Czemu Diona wydaje ci się średnia?
Daje tarcze i leczy i w sumie niczego więcej od niej nie oczekuje. Mam ją w głównej drużynie bardzo długo i w sumie nigdy nie miałem problemu żeby tarcza którą daje nie wystarczyła albo leczenie było za słabe
@Chavon: Proszę trzymać Chongyuna z dala od Razora, jego ES zmienia ataki na cryo, gdzie Razor ma bonus z Ascension do Phys DMG więc traci na ataku, ES Chonga w teamie z Razorem się tylko przydaje w Abyss floor 11. Powiedziałbym też, że Razor nie lubi reakcji overload, bo mu przeciwnicy odlatują przy atakowaniu, gdzie przy graniu Claymore nie jest to pożądany efekt, no ale da się to jakoś kompensować jego
@Chavon: a i jeszcze co do Exile na Xiongqiu to jak nie masz nic lepszego to jasne, jako placeholder może być. Ale ogólnie wydaje mi się, że 20%ER to kiepski perk na secie. Jak masz Sacrificial Sworda to dwa ticki E ładują Q do pełna.
@jombsik Chyba teraz testuje ją z 4x noblesse pod HP i ER z czapką która ma bonus do leczenia.
Tak tarcza potrafi spaść po 2 max 3 uderzeniach bossa ale ja mam jakieś ADHD i nie potrafię stać w jednym miejscu i cały czas staram się unikać ataków nawet jak mam tarczę xD. Jakbyś zobaczył co u mnie na ekranie się dzieje to byś dostał #!$%@? xD
70 lvl, 18k HP ale