Wpis z mikrobloga

@Herubin Myślę, że to porównanie, że niby nie ma różnic między pis a lewicą, to typowy przytyk. Co do samego Rycha, to przez ostatnie 6 lat, tak mi się wyrobiła tolerka na #!$%@? polityków, że takiego Ryśka bym propsował nie patrząc na jego wpadki.
@Herubin: ale przecież ta posłanka wygłasza podobne dyrdymaly co Petru xD

Jeśli ktoś z mównicy mówi że PiS przekupuje wyborców, a później w wywidach twierdzi że podatki to karanie za zaradność to przecież już bliżej nie może być.
@PiccoloColo: Oczywiście, że to jest przytyk i pewna hiperbolizacja. Bardzo szanowałem jego wypowiedzi w sejmie gdzie potrafił wyjść na mównicę i omijając ten cały pieprzony populizm powiedzieć co trzeba prosto z mostu, nie mówiąc że wciąż on i jego partia jako jedyni potrafili zagłosować w całości przeciwko 500+ i całej reszcie populizmów PiS na co żadna inna partia nie miała jaj.

@Huyochita: Która? Mówisz o Lubnauer? W wielu miejscach szanuje
@Herubin: No cóż, taka prawda - żal dupę ściska, że Petru skończył jak skończył. Rychu miał potencjał, ale brak doświadczenia w politykowaniu dał się znać: kompletnie nie radził sobie z propagandowym szturmem wycelowanym w Nowoczesną, potem jak ostatni debil dał się złapać na lataniu z kochanką na urlopik, do ciepłych krajów.

Szkoda, autentycznie #!$%@? szkoda chłopa. PiS, kuce i reszta nacjolskiego śmietnika zrobiła z niego cyrkowca, bo he he znowu
@mnik1: Nawiasem mówiąc cały ten atak kuców to była taka głupota, że ja #!$%@?. Petru z nimi elektoratu tak czy siak nie dzielił, więc nic tymi atakami nie zyskali a w razie czego gdyby to N. wygrała wojnę z PO o przywództwo na opozycji to nawet jestem w stanie sobie wyobrazić ich potencjalną współpracę w sejmie.

Nawet pamiętam jakąś wypowiedź Korwina gdzie pozytywnie mówił o Petru i w drugą stronę Petru
Nawiasem mówiąc cały ten atak kuców to była taka głupota, że ja #!$%@?.


@Haqim: Była. Kuce #!$%@?ły wtedy straszną manianę, na horyzoncie pojawił się koleś który, teoretycznie, był spełnieniem ich marzeń, oferując wolnorynkową wizję gospodarki połączoną z brakiem jakiegoś ekstensywnego "lewactwa" - to oczywiście banda inteligentów łyknęła PiSowską propagandę, że Petru to diabeł i drugie PO.

Zresztą, kuce o tym pamiętać już nie chcą - ale ich bojówki, zwłaszcza internetowe, zostały
@Herubin

Nawiasem mówiąc cały ten atak kuców to była taka głupota, że ja #!$%@?. Petru z nimi elektoratu tak czy siak nie dzielił

Po pierwsze nie chodziło o walkę elektoratu, a o skrajnie lewicową ideologią, którą forsowały takie osoby jak Mieszkowski, Wielgus, Misiło, Rabiej czy Rosa.

Tu leżał problem - ta partia więcej poświęcała czasu na walkę z Kościołem i w ogóle konserwatyzmem, aniżeli głosiła liberalizm gospodarczy.
Do tego Petru został wykreowany
@jPaolo2 Jeśli odczłowieczasz dziecko poczęte, dążysz do seksualizacji dzieci lub możliwości zmiany płci, to tak - to fundamentalizm lewicowy.
@mnik1: Nie tylko Petru nie dał sobie rady z propagandowym ściekiem ale też nowoczesna przyjęła w swoje szeregi kompletnych idiotów. Na przykład Mieszkowski który miał słynny wywiad, że sztuka powinna być finansowana z budżetu państwa i całkiem przypadkowo akurat na tym korzystał. Albo Szajbus-Wielgus, przecież to jest szur pierwszej wody mieszający pseudo-wolnorynkowość z feminizmem i antyklerykalizmem. W skrócie nie było nikogo kto wziąłby na siebie ciężar pierwszej lini frontu medialnego i