Wpis z mikrobloga

@pussi_magnet: dla mnie to pierwsza "inwestycja" w krypto, zajmuję się raczej zwykłą giełdą ale całkiem łatwo można kupić z tym tutorialem (no, chyba, że mireczki, które znają się lepiej ode mnie na krypto mają inne pomysły)

https://www.youtube.com/watch?v=q_w1Pq_KuVY

(w metamasku trzeba dodać te sieć, łatwo znaleźć, do tego jak na pancake swap wyskoczy ci jakiś błąd to najlepiej zamiast wszystkich BNB zmniejszyć trochę ilość i zamienić w 2-3 partiach, reszta jest w
@michael93pl: Zrobilem juz wszystko. Swap na pancake. Po sprawdzeniu nscscan pokazuja mi wartosc portfela i ile mam Safemoon. Ale jak na metamask sobie to sprawdzic. Bo wchodze tam i mam ze mam zero BNB. Nie da sie rozklikac zeby wyswietlic ilosc safemoona. Na pancake probowalem wprowadzil swap safemoon>bnb i tez nie moge.
@pussi_magnet: wejdź w metamask, kliknij w te 3 kropki, zeby wyświetlić menu, kliknij "view in explorer"
Następnie w overview wybierz w drop down Token --> tam powinieneś mieć safemoon

Jak z powrotem to zamienić to nawet nie wiem, nie znam się na krypto tak jak pisałem xd czekam aż urośnie do "księżyca" i wrzucę na giełdę, żeby zamienić na normalną walutę