Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy znacie przypadki, gdy udało się doprowadzić do porządku rozpuszczoną żonę? Dzisiaj dotarło do mnie jak bardzo dałem sobie wejść na głowę. Aktualnie jestem mocno chory i mam wrażenie jakbym miał problemy z sercem, bo po chwili poza łóżkiem czuję się jakbym miał zasłabnąć. Od tygodnia wszędzie syf na chacie, żarcie jemy tylko zamawiane, bo lodówka pusta, jak chciałem napić się musiałem wyciągać i myć szklankę z zawalonego zlewu, bo wszystkie inne brudne. Zakupy zawsze ja robiłem, bo ciężkie są ona nie będzie dźwigać, sprzątała tylko jak mieli do nas jej znajomi przyjść. Dałem sobie wejść na głowę i muszę to odkręcić. Do tej pory jak widziałem, że jest syf to sprzątałem, widziałem brudne talerze to nastawiałem zmywarkę, widziałem, że w lodowce są braki to robiłem zakupy, byłem głodny to robiłem jedzenie i dla niej przy okazji. Nigdy nie zastanawiałem się nad tym, że w ten sposób ją demoralizuje. Dzisiaj gdy potrzebuję opieki mam gorzej niż jakbym mieszkał sam, albo z dzieckiem, bo dzieciaka można łatwo wziąć do roboty i powiedzieć mu co ma robić, a z żona trzeba ostrożnie, żeby nie urazić.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6056262a2f2b84000aacc53b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 10
bo dzieciaka można łatwo wziąć do roboty i powiedzieć mu co ma robić, a z żona trzeba ostrożnie, żeby nie urazić.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak żonę łatwiej urazić niż dziecko to jest jeszcze większym dzieckiem.

A jeśli Ty boisz się cokolwiek od niej wymagać, to też brakuje Ci dojrzałości. Czas wziąć się za stery w związku i nie rozpuszczać ani rozpieszczać, bo potwór wyszedł. Powodzenia.
GrubaObywatelka: Co za prymitywna zarzutka :/

Na wykopie robi się coraz większy syf. Ludzie piszą bezbekowe bajty typu kradzież kanapki i się nabijają że 'haha to tylko prank, a wy łykacie jak pelikany'. Ani to śmieszne ani dobre, bo kiedy ktoś przyjdzie z prawdziwym problemem to zostanie zlany. Za takie akcje powinien być ban, bo niestety nie da się tego odfiltrować, a nirmalni użytkownicy są wykorzystywani i nieświadomie pozbawiani empatii -
@AnonimoweMirkoWyznania: dla ciebie powinien być ban bo jak widać wszystko dla ciebie na tym portalu zarzutka i tylko zarzutki piszą tutaj ludzie.
Mało wiesz i mało widzialeś dzieciak skoro taka prozaiczna sytuacja jest dla ciebie zarzutką

Usuń konto jak je masz
@AnonimoweMirkoWyznania: ona jest po prostu smierdzacym leniem niczego nie nauczonym. I bez empatii,skoro widzi ze maz chory a robi dalej syf i nawet nic nie ugotuje. Niewazne jak ty sie czujesz,wazne jak ona sie czuje. To nie demoralizacja, to taki typ czlowieka a raczej leniwej egoistki.