Wpis z mikrobloga

@StaryWedrowiec: Nie wiem, czy ty sobie zdajesz sprawę z tego, jak żałośnie brzmią takie groźby przez internet. Dociera to do ciebie w ogóle, czy nadal ci się zdaje, że jak będziesz ludziom wygrażał, to będą cię uważać za jakiegoś mega kozaka?
Po pierwsze, nie masz jakiejkolwiek szansy na to, by kogoś takiego znaleźć. Po drugie, nawet gdybyś znalazł, nie masz żadnej wiedzy na temat tego, kto siedzi po drugiej stronie -
@Mr_Hand_of_Fate: Słuchaj gówniarzu. Zwróciłem twoją uwagę na błąd, a ty mi kazałeś #!$%@?ć.

Gdybyś mi to powiedział na ulicy, to byś dostał w ryj. I nie interesuje mnie czy masz pozwolenie na broń palną czy nie, bo nie mam w zwyczaju nachodzić jakiegoś #!$%@? w jego domu. Sam jestem fanem militariów, bywam na strzelnicy, a na co dzień noszę ciekawy nóż i inne podobne "gadżety".

Gdybyś nie był debilem, to byś
StaryWedrowiec - @MrHandof_Fate: Słuchaj gówniarzu. Zwróciłem twoją uwagę na błąd, a ...

źródło: comment_1616245176CNJWwbt7239fENmYZH4v7j.jpg

Pobierz
@StaryWedrowiec:

Sam jestem fanem militariów, bywam na strzelnicy, a na co dzień noszę ciekawy nóż i inne podobne "gadżety".

INTERNET TOUGH GUY INTENSIFIES

Gdybyś mi to powiedział na ulicy, to byś dostał w ryj

A ja bym ci wyrwał obie gałki oczne i wepchnął do gardła, lol.

Gdybyś nie był debilem, to byś nie odniósł się do mnie bez szacunku (#!$%@?)

Gdybyś ty nie był niewartym gnijącego oślego napletka pełnego zleżałego
@Mr_Hand_of_Fate: Moje wykształcenie nie ma i nigdy nie miało nic wspólnego z językiem polskim.

To ty masz problemy ze swoim ego, bo to ty zareagowałeś agresywnie wobec osoby, która wskazała ci istotny błąd i (bez obrażania cię) przewijała dalej.

Co to, #!$%@?, ma być? Gdybym zwrócił ci uwagę, żebyś podniósł rzucony na chodnik papierek, też byś mi powiedział "#!$%@?"?

No właśnie, tu jesteś kozak, obrażasz nieznajomych, a gdy tylko grunt ci
StaryWedrowiec - @MrHandof_Fate: Moje wykształcenie nie ma i nigdy nie miało nic wspó...

źródło: comment_1616245294qT7Mw94OCAivgM7aJsEiuc.jpg

Pobierz
@StaryWedrowiec: Gdybyś zrobił to jak normalny człowiek, nie byłoby dyskusji - ale nie, ty piszesz "ja #!$%@?ę, mieszkać możesz sam", z takimi jadę krótko. Jakbyś mi tak powiedział na ulicy, to doczekałbyś się takiej samej odpowiedzi - "#!$%@?", więc sklej już japę, gangsterze za dychę.
Nie straszę cię też policją, bo musiałbym być podobnym tobie idiotą - tylko taka groźba, której spełnienia ktoś realnie się obawia, jest przestępstwem. A te twoje
Gdybyś zrobił to jak normalny człowiek, nie byłoby dyskusji - ale nie, ty piszesz "ja #!$%@?ę, mieszkać możesz sam", z takimi jadę krótko.


@Mr_Hand_of_Fate: Nie obraziłem cię, za to ty mnie, każąc mi #!$%@?ć.

Przestań płakać, jak #!$%@?, bo przecież to ty jesteś kozakiem, który każe innym #!$%@?ć.

Wali mnie to, co mówisz, bo już pokazałeś, że lubisz opisywać ludzi, których nie znasz, wyssanymi z palca "faktami".

Goń się i pamiętaj,
Przestań płakać, jak #!$%@?, bo przecież to ty jesteś kozakiem, który każe innym #!$%@?ć.


@StaryWedrowiec: Nie płaczę. Ja tylko ci pokazuję twoją hipokryzję, robaku.

kiedyś możesz obrazić kogoś, kto mieszka niedaleko i może przypadkiem się spotkacie.

oh noes