Wpis z mikrobloga

@Jodiga: Mam dwóch synów rok po roku i wow, nie biją się! Nikt w domu nie używa przemocy, dzieciaki tez nie. Pewnie, ze się ze sobą kłócą. No i? 99% czasu jednak spędzają w zgodzie. Co więcej, nigdy nie rywalizowali o rodziców, jak to bywa u rodzeństwa z większa różnica wieku.
  • Odpowiedz
@whitef84:

bo o tych "ciężkich" czasach się szybko zapomina. Ja chciałam mieć dwójkę dzieci i to w miarę szybko jedno po drugim i choc było ciężko to warto. Dzieci bawią się ze sobą i mam spokój, z jednym to ciągle masz je na głowie.

Chodzi generalnie o to że jak ktoś się decyduje na drugie to niech nie pisze bzdur że żałuje rodzicielstwa bo to hipokryzja xD
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: Nie powinno się tych postów wynosić i to dosyć słabe co robisz. Jest tam dużo osób, które dzieci nie chce i ciężko im wejść w skórę osoby, która tych dzieci pragnie i ma nadzieje na to, że spełni się ten szczęśliwszy scenariusz. Co w tym złego? I co w tym złego, że później jest jej ciężko z konsekwencjami wyboru? Ma się zamknąć? Gupia baba się ruchała i ma za swoje?
  • Odpowiedz
Nie powinno się tych postów wynosić i to dosyć słabe co robisz.


@Levieush: to jest publiczna grupa i anonimowy post

co w tym złego, że później jest jej ciężko z konsekwencjami wyboru?


@Levieush: mam mnóstwo empatii do osób, które popełniły błąd z niewiedzy, które zostały oszukane lub przymuszone - przez rodzinę, męża, reklamy. Ale jeżeli ktoś raz popełnia błąd i cierpi, po czym zdecyduje się go powtórzyć, to już jest
  • Odpowiedz