Wpis z mikrobloga

@PanBulibu: Ja jeszcze tydzień temu też czułem się źle i nigdy tak źle nie przechodziłem żadnej choroby. Też miałem obawy czy to już szczyt choroby czy dopiero początek.

Teraz czuję się już dobrze i znowu mogę się śmiać z tego wirusa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie git miras
  • Odpowiedz
@PanBulibu ja też właśnie przechodzę, dosyć łagodnie, ale też wolałbym mieć to już za sobą. Najbardziej dokucza mi ciągły, silny ból głowy od poniedziałku, który nie odpuszcza nawet ma chwilę. Dodam, że mam 25 lat i całe życie sport mocno, a i tak mnie dopadło.
  • Odpowiedz
@PanBulibu Mnie zwykle przeziębienie trzymało w listopadzie 3 tygodnie plus jeszcze ze dwa kaszel szczątkowy (wcześniej miałam taki jakby ogień z płuc). Nie nakrecaj sie dodatkowo psychicznie, bo to tylko pogarsza stan. Zdrówka
  • Odpowiedz
@szachmat1488: w kartotekę mu nie zaglądałem ale gruby nie był i jedne co wiem to na bank miał nadciśnienie bo jadł ciągle rzeżuchę, która, jak twierdził, obniża ciśnienie. W każdym razie to było piorunujące. Dzień pierwszy,SMS źle się czuje i pozytywny test, dzień dwa SMS, nie mogę wstać z łóżka, dzień trzy SMS od jego siostry, tlen, dzień cztery SMS od jego siostry,, respirator, i po tygodniu zmarł
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Od pielęgniarek słyszę, ze w średnim wieku, w sile wieku przechodzi się to świństwo najgorzej. Widziałam, jak rodzice koleżanki bardzo cierpieli. Wyzdrowieli. Całość może potrwac 2 tygodnie. Odwagi, już niedługo. Dużo śpij, nawadniaj się. Wezwij pielęgniarkę z kroplówką, jak trzeba będzie. Za chwilę będzie po wszystkim, objawy ustąpią. Trzymaj się!
  • Odpowiedz
@sys_info: Biorę regularnie Asaris, Montelukast, Delortan (p/alergii) i doraźnie w razie zadyszek mam zapas Ventolinu. W lodówce mam też zapas Pulmicortu na wypadek zaostrzenia astmy od alergii.
  • Odpowiedz
  • 2
@PanBulibu ja dzisiaj 11 doba z tym #!$%@?. 37 lat i nigdy nie chorowałem. Ja już naprawdę nie mam siły tak mnie to poniewiera. Ciągła gorączka i kaszel i duszności.
  • Odpowiedz