Wpis z mikrobloga

Ja się zupełnie nie znam, ale jak bym miał kombinować to bym dodał przycisk który jest sprawdzany przez przerwanie i jeżeli jest naciśnięty to całość wraca do początku czekając na przycisk 2 - start.
@eternos15: W taki sposob jak opisujesz to niestety nie bo arduino nie ma osobnego procesora do debugowania (ICE).

Mozesz dodac warunek w petli tak jak pisze kolega wyzej ale jak robisz cos bardziej ambitnego i uzywasz duzo peryferiow to kod bedzie dosyc trudny do ogarniecia.
@Bios: nie po prostu modyfikuję sobie różne rzeczy w programie i podczas gdy to robię pętla nie musi się wykonywać i myslałem że jest jakiś stop wbudowany no nic, robienie pętli for odpada bo raz wystarcza mi 5 cykli raz 20 a raz 40, no nic nie da się i tyle będę wypinał kabel xd
@eternos15:

robienie pętli for odpada bo raz wystarcza mi 5 cykli raz 20 a raz 40, no nic nie da się i tyle będę wypinał kabel xd


Co to ma do problemu? W petli while tez masz normalnie kondycje. Do tego wewnatrz petli zawsze mozesz uzyc break; by przerwac jej wykonywanie.
@eternos15: czekaj bo nie czaje co chcesz zrobić.
Przeszkadza Ci to że procesor pracuje i chcesz zatrzymywać jego zegar?
Jeśli o to Ci chodzi to po prostu wprowadź go w stan uśpienia