Wpis z mikrobloga

@RandomowyTyp:

mam srake gdziekolwiek wychodzic

XDDD typowe początki The Forest kolego.

Jeśli siedzisz w jednym miejscu i zabijasz często mutantów, to ogólnie zaczną się pojawiać coraz częściej oraz im więcej rzeczy poodkrywasz + będziesz zabijał wszystko co napotkasz na swojej drodze, pojawią się jeszcze ciekawsi mutanci, tacy niebiescy.
O innych odmianach może nie będę na razie mówił, co to byś się nie zesrał w pełni ( ͡° ͜ʖ ͡
@lilitch123: ogolnie staram sie ich nie zabijac, bo za bardzo nie mam czym, domek mi zniszczyli, tego na drzewie jeszcze nie ruszaja, ale kwestia czasu. Problem taki ze ciezko przetrwac w dziczy z tym lukiem i siekierka.. Teraz jestem kolo tego jachtu ale jest sens budowac swoja osade na nowo? To juz 5 dzien wiec pewnie ataki beda wieksze.. Moja pierwsza baza byla kolo tego leja.. ale to nie byl dobry
@RandomowyTyp:

bo za bardzo nie mam czym


Modern Axe jest bardzo przyzwoity z dodatkowymi ulepszeniami. No i polecam Flint Lock - nie jest ciężki do zdobycia + jest masa poradników jak zdobyć go już 1 dnia. Przydaje się mega, kiedy dochodzi do starcia z silniejszymi przeciwnikami. Ogólnie walka jest na początku ciężka, bo musisz opanować blok, uniki itp.

domek mi zniszczyli


Zawsze możesz włączyć opcję, która blokuje możliwość niszczenia Twoich budowli.
@lilitch123: oo to spoko, ogolnie z kosci juz sobie dzide ulepszylem, teraz sprobuje nowa baze budowac przy jachcie, jakies mury i domek, tylko juz jest 5 dzien w grze, wiec rozumiem ze ataki za dnia beda juz zwiekszone, pytanie czy oplaca sie grac czy zaczac od nowa? Bo zanim wyrusze szukac czegokolwiek wolalbym miec jakas baze.
@RandomowyTyp:
Tak tak, graj na spokojnie. Jeśli kanibale nie będą Cię widzieć, to nie będą Cię i atakować. Zatem skup się bardziej na zredukowaniu hałasu, zwracaj uwagę na otoczenie - jeśli rąbiesz drzewa siekierą słuchaj i się rozglądaj co jakiś czas, czy nie słyszysz lub nie widzisz patroli. W ostateczności jeśli już musisz walczyć to trzymaj się z daleka i atakuj z łuku. Jest spoko opcja, kiedy strzelasz w kanibala a