Wpis z mikrobloga

@paweln11: A jesteś w stanie zrobić kategorię A również?

Bo jak czytam opinie innych, to po jakimś czasie po prostu brakuje im mocy i wszyscy jeżdżą na A, czymś większym.
Prawdopodobnie więc będziesz przechodzić przez to samo. Więc fajnie byłoby zrobić od razu kategorię B+A i mieć to z głowy. No chyba, że ograniczają Cię fundusze lub wiek, to spoko, pewnych rzeczy nie przeskoczysz ;)
  • Odpowiedz
@paweln11: Virago (w tej cenie może być ciężko, ale ma v2), Rebel, może jakiś Koreańczyk/Chińczyk. 125 są dość chodliwe i w tym budżecie może być różnie także zobacz co masz w swojej okolicy do 70-100km max i bierz to co Ci się spodoba i będzie w najlepszym stanie.
  • Odpowiedz
@paweln11: @roymoss: Niech Cie reka broni żeby kupić rometa xD - NIGDY #!$%@? TEGO NIE TYKAJ STARY. To wszystko leci z chin na konterach gdzie póżniej ktoś to skręca, spasowanie i materiały to kpina, nikt tego nie chce serwisować, a jeśli chodzi o obsługę klienta to jak firma krzak z bydgoszczy - np w Krk na ich mapie nadal maja 6 serwisów które już od kilku lat nie działają i
  • Odpowiedz
@roymoss: Ja bym już nawet nie wział niczego za darmo od nich, totalna porażka.
Jest powód dla którego te "Motocykle" kosztują tak tanio, odsyłam do firmy
https://skyteamsub.en.china.cn/

To nawet nie są projekty rometa, tylko gotowce #!$%@? z chin i obklejone naklejkami rometa, ja już nigdy nie kupie niczego od nich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skatedog: to jeszcze czasy jak kosztował 4999. Teraz jak patrzę na nowe modele, które na stronie zaczynają się od 8999 to stwierdzam że chyba ktoś powinien wziąć rozbieg i ostro się głową o ścianę pierdzielnac. W sumie to zgadzam się z tobą, bo sam jeżdżę na 20 letnim motocyklu za 5k i jak wsiadłem na tego rometa to bym go nie chciał za żadne skarby. Czułem się jak na zabawce.
  • Odpowiedz
@roymoss: Wiesz ale to nadal wszystko jest klepane w chinach i przychodzi w konterach w częściach do złożenia na miejscu, ja mam pony mini 125 i też go kupiłem do pracy, niby jest okej ale jak na nowy motocykl to zbyt wiele razy już musiałem ogarniać linki sprzęgła, spasowania czy śruby które się odkręcały - jeden na sto sie zdarzy spoko ale zakładam że pozostałe się sypią, a w Krk nikt
  • Odpowiedz
@Hirvio44: xD - Co?
125 cm jest swietna nie pierwszy motocykl do nauki, a wiekszosc leci do 90 bez problemow, niektore wyzylowane wersje nawet po 130, takze na pewno rowerzysci beda go wyprzedzac, chyba jak bedzie stac na stacji xD
Jest roznica miedzy nowka a uzywka i to spora, ja raczej nie polecam niczego nowego bo jest z tym zwykle wiecej problemow niz z uzywka glownie przez kwestie gwarancji i serwisowania
  • Odpowiedz
@Skatedog: Szanuję twoje zdanie, może podkoloryzowałem trochę z rowerzystami, ale czuć na 125, że brakuje mocy. Wystarczy wyjechać za miasto na jakąś bardziej ruchliwą drogę i zaczynamy się męczyć. Ostatnio też miałem okazję przejechać się na Junaku 125, pożyczonym od koleżanki i owszem, maszyna wygląda ślicznie - czarny mat, wzornictwo rodem z HD Iron, ale niestety to nie skręcało, nie hamowało i nie przyśpieszało, do tego brzmiało nieco zabawnie, bo patrząc
  • Odpowiedz