Wpis z mikrobloga

Jest tu może jakiś posiadacz qiqi? Ostatnio mi wypadła dosyć niespodziewanie i zastanawiam się, czy opłaca mi się ją teraz expić, gdy mam w miarę ogarniętego Bennetta jako healera. Bo opinie są dosyć sprzeczne z tego co zauważyłam :/ #genshinimpact
  • 14
@buun: Prawdopodobnie najlepszy healer w grze. Może przegrywa tylko właśnie z Bennettem pod względem utility ale to bardziej dlatego, że Bennett jest absolutnie przekokszony. Mi osobiście strasznie pasowała bo nie musiałem prawie wcale zwracać uwagi na hp tylko leczyła cię prawie, że pasywnie. No i wiesz, ile można z jednym tym samym teamem latać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@buun mam i uwielbiam. Oprócz doskonałego leczenia, dzięki któremu można nawet chodzić po górach bez przejmowania się zimnem (pp prostu co chwilę używam leczenia i mam gdzieś te obrażenia) Qiqi daje świetne zamrażanie. Używam jej z Xiangqiu i mam po prostu ciągle zamrażanie wrogów. I przeskok na HuTao do tego i w ogóle jest git.
Qiqi musi być budowana nie pod leczenie, które zawsze jest kozackie ale pod dmg, wtedy może jeszcze
@buun ja jestem AR47 więc jeszcze nie mogę maksować jej. Ale naprawdę gra się nią bardzo dobrze. Można na niej polegać w różnych sytuacjach.
@buun a i zwykłych fizycznych obrażeń wyciągam z niej od 650 do 950 na cios. Zazwyczaj bliżej 950. A że to jest miecz to szybko lecą te obrażenia. Myślę że jak na ten jej poziom rozwoju to naprawdę spoko.
@buun: Odradzam jej budowanie. Jedna z naslabszych postaci w grze. Nie oferuje nic poza leczeniem. Diona/bennet/jean czy nawet barbara sa lepszymi supportami/healerami. Tez ja niestety mam i siedzi na lawce. Z drugiej strony jak nie masz drugiego healera to mozesz w nia lekko zainwestowac, jako ze i tak bedziesz potrzebowac drugiego healera do spiral abyss. Nawet z lipnym sprzetem bedzie sporo leczyc.