Wpis z mikrobloga

@Vonzgj: przyszedł dzisiaj, co tu dużo mówić, wcześniej brzdąkałem na starym keyboardzie casio, więc jak poczułem ciężar klawiszy to nie mogłem się oderwać od grania przez długi czas, więc się nie zastanawiaj. w wyborze roland vs. yamaha to posłuchaj porównań na yt, jest tego sporo, ale generalnie zauważyłem, że to jak konflikt android vs ios, a same urządzenia są bardzo podobne. yamaha chyba jest bardziej multimedialna, w sensie ma wiecej opcji
@Pjongjanska_ferma_zolwi: jeden mirek mnie na pw pytał, to przekleję tutaj odpowiedź (stand na kwiecień 2022)

---
z problemów to znane już dla tych modeli 'klikanie/stukanie' klawiszy, u mnie sporadycznie bardziej jak tutaj, ale są gorsze przypadki. Z komentarzy wynika ze to loteria jak komu się trafi xD najgorsze, że w komentarzach ludzie od yamahy p45/p125 piszą że to samo się dzieje, więc bezpośredni konkurent nie rozwiązuje sprawy. podobno kwestia
@mountainman: kupiłem ʕʔ. Szarpnąłem się na na zestaw z fabrycznym statywem i listwą z 3 pedałami. Na początku roku w riffie kosztował 3700, teraz trzeba było zapłacić czwórkę. Ale przy tak słabej złotówce i drożejącym dosłownie wszystkim i tak nie jest najgorzej.

Pierwsze wrażenia całkiem, całkiem. Teraz zostaje odkurzyć stare umiejętności i nie zgubić zapału.

Wkurzam się jedynie na wbudowany metronom. Nie ma opcji wyłączenia dzwoneczka