Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
Spacer ulicą Sołtysowską

To jedno z tych miejsc, które są chaotycznie betonowane, a układ i przepustowość mają z czasów wsi Czyżyny, gdy jeździły nią bryczki ze słomą i chłopi pchali taczki.

Po zjechaniu z Centralnej, na dzień dobry dostajemy w twarz polską szkołą reklamy:

#nowahuta #krakow #mieszkaniedeweloperskie
DerMirker - Spacer ulicą Sołtysowską

To jedno z tych miejsc, które są chaotycznie be...

źródło: comment_1615974636oVXAPFHVs4EpYmD8we2Meo.jpg

Pobierz
  • 51
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Pięknie wygląda ta obrzygana błotem pośniegowym nierealna wizualizacja. Kolejna kameralna inwestycja wciśnięta między dwie istniejące, z wiecznym cieniem na parterach. Reymont byłby wstrząśnięty, że tyle lat po premierze Ziemi Obiecanej, gdzieś w Polsce ludzie dalej tak żyją.
DerMirker - Pięknie wygląda ta obrzygana błotem pośniegowym nierealna wizualizacja. K...

źródło: comment_16159748305L0CjOG8IRn8L9nJ2iHAvF.jpg

Pobierz
@DerMirker: samo osiedle fajny dom jest całkiem sympatyczne. Cisza, spokój, mimo wszystko dużo terenów i kawałków zieleni, boiska, mały park z drzewami i alejkami. Takich rzeczy nie uświadczysz w nowszym budownictwie ;)

BTW. Na centrum A za słupkowali astrę cabrio z mechatym dachem :D
@DerMirker: kisnę strasznie z Sołtysowskiej XD dobrze mi się tu żyje, nie mam dzieci, siedzę pandemicznie w domu - wszystko pod ręką, ale jaki dramat architektoniczny się tutaj dzieje to brak mi słów. Kilka razy używałam tego chodnika i no nie, podziękuje, do m1 też już wolę podjechać autem niż się użerać XD Bycie tu rowerzystą i tamowanie tworzącego się ciągle korka? Nie, dziękuje XD Pod biedronką meneliada, o reklamach już