Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 321
#gownowpis #kiciochpyta
Panowie. Taka myśl, z gatunku tych przeróżnych, naszła mnie z rana.
Osobiście Chodzę tylko i wyłącznie w luźnych bokserkach. Takie są dla mnie najwygodniejsze, ale ponieważ źle rozplanowałem pranie w tym tygodniu to skończyły się i musiałem wyciągnąć jedną z par rezerwowych z dna szuflady - ciasne bokserki. Dostałem pewnie na jakieś święta czy inne urodziny. Ale nie o nietrafionych prezentach dzisiaj mowa.

Tak sobie w nich chodzę w pracy i co chwilę je poprawiam, rozciągam, jakoś je układam inaczej na kroczu i jest to dla mnie niesamowicie irytujące i niewygodne. Zaganiacz albo jest przyklejony do uda, albo przyklejony w jakiś dziwny sposób do worka z moszno i razem tworzą jakieś niewytłumaczalne, #!$%@?ące mózg wygibasy, fikoły i obroty.

Natomiast z drugiej strony w luźnych bokserkach zarówno kobra królewska jak i teściowa sakiewka wiszą sobie dostojnie nie tworząc zbędnego tarcia i złego dotyku, który doprowadza do małej, ale jednak zbędnej, potliwości. Narządy nie są niczym skrępowane, mogą wolno oddychać i cieszyć się cyrkulacją powietrza w nogawkach.

Generalnie całe to moje dzisiejsze doświadczenie w postaci chodzenia w ciasnych gatkach oceniam raczej negatywnie i niekomfortowo. Dlatego dziwie się, bo z moich obserwacji wynika, że jestem jednak w mniejszości. W przebieralniach, szatniach, basenach, jeziorach (po sprawa tyczy się jednako, kąpielówek) widzę, że mężczyźni wybierają raczej ciasne bokserki niż luźne.

Stąd moje dzisiejsze rozmyślenia - dlaczego?
Nie wierzę, że chodząc w takiej bieliźnie nie macie podobnych odczuć do moich. Więc to kwestia przyzwyczajenia i nie zwracania na coś takiego uwagi, czy jescze cos innego?
Glacial - #gownowpis #kiciochpyta
Panowie. Taka myśl, z gatunku tych przeróżnych, nas...

źródło: comment_16159694566Zg5GqDEIHqq52Co9qAjvT.jpg

Pobierz
  • 155
@Glacial: ja mam dużego zaganiacza i muszę go trzymać na uwięzi, jak sobie lata beztrosko to krzywda się dzieje.
Jak będziesz sobie kupował bieliznę to w sklepie intimisi, chyba że znasz bardziej przyjemny materiał z innej firmy