Wpis z mikrobloga

tl:dr


Mirki ale dziś szykuje się inba. Już od dłuższego czasu podejrzewałem że mój obecny (jeszcze) #rozowypasek może mieć #bolecnaboku. Później wracanie do domu, zabieranie ze sobą telefonu do łazienki, ciągłe wychodzenie do "koleżanek" w weekendy, czy coraz rzadszy #seks. No i w środę leżeliśmy sobie w łóżku, ja czytam książkę, ona na telefonie, aż wkoncu zauważyłem że ona zasnęła z odblokowanymi telefonem w ręku. Wiem że niby tak się nie robi, ale chciałem zobaczyć czy jest coś na rzeczy i wszedłem na messengera. No i #!$%@? oczywiście, ostatnie wiadomości to ja, koleżanka i jakiś typ o imieniu Robert. Nie powiem że #!$%@?łem się potężnie, wiadomości z tym typem były straszne, pisała co mu to nie zrobi jak spotkają się w weekend, jaka to jest napalona. Nie wiem jak można pisać takie rzeczy, leżąc obok osoby którą podobno się kochało. #!$%@?łem się potężnie, ale doszedłem do wniosku że po prostu #!$%@? jej z mojej kawalerki na zbity to nie jest dobry plan, i podszedłem do tego trochę mądrzej :)
I tutaj wkracza plan urodziny. Już dziś wieczorem spotykamy się w jej domu z rodzicami, dziadkami, wujkami na imprezie z okazji jej urodzin. Ja szczerze mówiąc prezent już mam :) gdy będziemy wszyscy wręczać prezenty dam jej kopertę (pewnie pomyśli że jakieś bony do spa) a tam będzie paręnaście screenshotow z jej rozmowami z #!$%@? robercikiem. Oczywiście nakłonie ją do przeczytania na głos, bo przecież niech mama czy babcia dowiedzą się jaką mają córkę. Jeśli nie będzie chciała sam przeczytam, a po wszystkim po prostu wyjdę, nie dziękując za nic.
Impreza urodzinowa ma być dzisiaj o 18, ona już od rana szykuje się i nie może się doczekać. Też sam nie mogę się doczekać aż nie będę musiał oglądać jej twarzy dzień w dzień.
Wszystkich plusujscych wołam dziś o 22 i opowiem jaka była jej reakcja i rodziny.
Życzcie mi powodzenia.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #zdrady
  • 80