Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siostra zaczela sie skarzyc na bole glowy. Coraz to mocniejsze migreny i az czarno przed oczami zaczelo jej sie robic. Dziewczyna skonczyla studia, wciaz szuka pracy ale zeby bylo troche pieniedzy to pracuje na kasie. Ogolnie duzo pieniedzy to nie ma.

- wizyta u neurologa? termin listopad 2021
- To moze TK? pierwszy termin luty 2022

Super kraj, super NFZ.

Zaplacilem jej za TK, okazalo sie ze cos znalezli, musieli podac kontrast. Co sie okazalo? tetniak na 2cm do natychmiastowego usuniecia. Gdybym jej nie zaplacil za to badanie to moglaby w wieku 25 lat dostac wylewu zanim by sie doczekala neurologa. Termin operacji? lipiec 2021 XD Pani poinformowala mnie ze robia operacje od reki tylko jezeli jest karetka, sor i ogolnie juz tragedia. Nie bede przeciez czekal az jej peknie ten tetniak. Zabieram siostre do niemiec i tutaj jej oplacam operacje.

Wczoraj sprawdzilem ile sie czeka u mnie w Niemczech na porade neurologa. Jest termin na ten wtorek.
Polska to taki kraj z gowna i kartonu. Nie dziwie sie ze wiekszosc Europy pluje na P0lakow. Za 100+ euro sprzedali wszystko.

#bekazpisu #lekarze #krajzgowna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604c81244fe83c000a904436
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Siostra zaczela sie skarzyc na bole...

źródło: comment_1615633668AH7QVFs5kXreegqUDzIqYB.jpg

Pobierz
  • 176
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@AnonimoweMirkoWyznania: niech ten kraj już upada w końcu. Tak oficjalnie. Bo upadł już jakiś czas temu, a teraz jest takim trupem z odruchem łazarza jak ktoś coś powie na kościół czy partię rządzącą...

Mówię o takim oficjalnym upadku i trzymam kciuki, by weszli tu Niemcy i nas zajęli jakby mieli jaja, bo im dłużej czekamy tym bardziej ząbki ostrzą sobie Ruskie. Za 10 lat Ukraińcy i Czeczeni, których masowo sprowadzamy okażą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@AnonimoweMirkoWyznania: klasyk. Załatwianie czegokolwiek na nfz to #!$%@? mem.
Kilka lat temu potrzebowałem zrobić zęby, bo bolały po latach zaniedbań. Wakacje, sezon urlopowy. Pierwszy termin w nfz w okolicy (nie jedno miasto, mieszkałem w gopie) - luty następnego roku. Znalazłem dentystkę prywatnie. Termin wolny? Za 3 dni. W miesiąc byłem u babeczki 6x, wyleczyłem 5 zębów, jednego wytrułem, spokój mam już 7 lat (poza 2 wizytami, ale to nie było nic
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś musiałem zrobić TK zatok. Zadzwoniłem do szpitala, z pytaniem o termin. Jakieś 8 miesięcy chyba. Po czym zapytałem, a czy u Was prywatnie da się? - Tak da się. Po czym dostałem termin na za 2 tygodnie. Nie wiem czemu, są takie kolejki do diagnostyki. Przecież taki sprzęt to pewnie #!$%@?ć może 24h te zdjęcia. A opis przecież nie jest potrzebny, bo dany specjalista sam może sobie zerknąć na