Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirasy, różowa ma problem ze wzrokiem, i powiedziała, że do samochodu wsiądzie za kierownicę tylko jeśli będzie miała tylnia kamerę cofania i przynajmniej czujniki z przodu.
Mamy citroena c3 z 2004 roku, więc powiecie, że przerost formy nad treścią, ale przydałoby się dobre radio, do którego można podłączyć dobra kamerę na tyl samochodu. Ktoś miał podobny problem i może coś polecić?
#samochody #motoryzacja #gps
  • 26
@BeDoEl: na aliexpress są radia podofo - taniutkie a chodzą całkiem przyjemnie (sprawdź na YT testy/recenzje) - kamerkę cofania kupisz w zestawie

gratis od razu fajna sprawa do nawigacji/yanosika

czujniki też na ali kupisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alteron: sek w tym, że umie xD w sensie zdała prawko 5 lat temu, jeździła długo, ale przeprowadzka do innego miasta i brak samochodu przez dłuższy zabiły w niej pewność siebie, oraz to, że boi się parkowania równoległego i bez kamerki nie wykona manewru ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie pomaga
Wiecie, mi nie musicie pisać i wybijać wpisu w gorące, że hehe baba nie umie jeździć, no
@BeDoEl Nie śmieszki, bo sam napisałeś, że "różowa ma problem ze wzrokiem", więc naturalne jest polecenie okulisty.
Ja mam prawo jazdy i aktualne badania, mimo tego że mam ostry astygmatyzm nie mam zalecenia noszenia okularów, więc staram się jeździć po zmroku tylko wtedy kiedy muszę. Ostry wzrok za kółkiem jak najbardziej wpływa na komfort psychiczny kierowcy.
I ta rada z postawieniem opon na placu też nie jest głupia. Warto poćwiczyć, bo jeśli