Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Blitzwolf BW-HOC5

Bardzo wygodne krzesło. Sporo regulacji (góra/dół, siedzisko przód/tył, oparcie góra/dół i wychylenie przód/tył, podłokietniki góra/dół i odsunięcie ich id siedziska, zagłówek góra/dół i możliwość regulacji jego ustawienia, możliwość wychylenia do tylu i możliwość podniesienia przodu siedziska o 5 stopni, ale ja tego nie odczuwam

Na krześle siedzi się bardzo wygodnie, ale o przesiadce na początku jest trochę dziwnie
Na minus podłokietniki, trochę się bujają więc potrzebna była lekka modyfikacja polegająca na włożeniu zgniecionej folii aluminiowej pomiędzy prowadnice podłokietnika

Jak za 700zl to git

#fotelbiurowy #homeoffice #lowcychin
bomba4 - Blitzwolf BW-HOC5

Bardzo wygodne krzesło. Sporo regulacji (góra/dół, siedzi...

źródło: comment_1615591025H1Oo9G6IARccpwQVyb1uI8.jpg

Pobierz
  • 20
@bomba4: Trochę odkop, ale mam pytanie. Jak u ciebie sprawuje się to krzesło po takim czasie? Ja właśnie dzisiaj dostałem swoją sztukę i jest tragedia. Przy opieraniu się plecami cały fotel rypi i skrzypi i zastanawiam się czy to standard w tym fotelu, czy trafiłem na wadliwy model.
@bomba4: Ehh... Czyli miałem pecha. Zastanawiam się co z tym zrobić. Sam fotel wydaje się super wygodny, jednak te skrzypienie kompletnie go skreśla. Wydaje mi się że mechanizm tilt jest spieprzony.
@bomba4: Na 100% wszystko złożone jest tak jak powinno. Pół dnia straciłem na na kilkukrotne skręcanie i rozkręcanie, za to smarowania jeszcze nie próbowałem, jednak wątpi czy coś to pomoże. Coś w tym mechanizmie wręcz strzela. Mój kilkuletni, wymęczony fotel gamingowy za grosze tak nie rypie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grzbiet: sprawdziłem teraz i przy wychylaniu(razem z siedziskiem) słychać tylko poruszenie się tłoka. I lekko w pozycji 0 jak zaczynam odchylać i powracam do pozycji 0 dźwięk jakby kliknięcie. Skrzypienia nie ma zadnego
@bomba4: U ciebie nic nie słychać. W moim te dźwięki słyszalne są w pokoju obok, a co dopiero mówić o korzystaniu. Będę musiał skontaktować się z banggood i albo wymieniają mi fotel na nowy, albo niech chociaż wyślą cały mechanizm z siłownikiem i zrobię to we własnym zakresie.
@klocus: A skąd xD. Nic z tego nie wynikło. Pomoc techniczna traktuje tam ludzi jak idiotów, klepiąc ciągle tą samą formułkę. Fotel koniec końców naprawiłem sam.
@mam_tu_niezly_ubaw_: Po roku fotel nadal się trzyma w całości. Początkowe problemy wynikały z braku smarowania (mój kumpel też kupił ten model i u niego było ok). Siedzisko się nie wygniotło. Nadal wygląda jak nowe. Siłownik wciąż trzyma. Mechanizmy pracują. Jedyne do czego mogę się przyczepić to jakość plastików. Podłokietniki i oparcie lubią sobie skrzypnąć kiedy człowiek się wierci. Generalnie bardzo wygodny fotel, w którym poszli na ustępstwa kosztem jakości materiałów. Kupiłem