Wpis z mikrobloga

Fascynuje mnie to, że w zasadzie przy każdej #afera na wykopie są dwa obozy


@adm126: Różnie z tym bywa, jeśli mamy "wroga wewnętrznego" to zazwyczaj tak jest, gdy ktoś obcy obraza wykop to wszyscy stoją po jednej stronie barykady.
@adm126: no niezbyt.

Uważam, że niszczenie komuś życia, a zwłaszcza dzieciom bo ich matka napisała coś głupiego o kurierze to przesada. Wykopki nie są od tego by sądzić i wykonywać wyroki.

Prędzej czy później jakaś ofiara popełni samobójstwo. Może któryś z tych bogu ducha winnych synów? A może właściciel restauracji w Krakowie której zrujnowaliscie dzis opinię bo miała taką samą nazwę?

To śmieszne, że połowa wykopu byla kiedyś gnębiona w szkole
@Izanagi013: to nadal nie jest tej skali zbrodnia.

Na wykopie codziennie czytam, że wszystkie kobiety to dziwki, że wszyscy czarnoskórzy to margines społeczny, islam to to, a cała lewica to tamto, prawica to sramto, a jednak za kwestie które tu padają nikt nikomu nie niszczy życia (choc czasami nóż się otwiera w kieszeni)

Zwlaszcza, że najbardziej oberwą dzieci które nie mają z tym nic wspólnego. Dzieci w wieku gdy zdanie rówieśników
@malinq: niby czemu? Regularnie czytam tu posty typu przy znalezisku o zgwalconej dziewczynie "gdyby był czadem to by nie zgłosiła", gdy gej został dzgniety w środku dnia nożem to pisano "mógł nie trzymać chłopaka za rękę, jest sam sobie winien" i tak dalej.

I te same osoby są zbulwersowane tym, że można obrazic kuriera. Dokładnie Ci sami ludzie którzy niszczą życie dziecku za kilka głupich postów matki jednocześnie piszą znacznie gorsze
@Pierorzek: Okej, fajnie ze czytasz takie rzeczy, ja jednak widzę ze plusowane są osoby które raczej mają zdrowe podejście i nie uprawiają victim shamingu.

Ale nie wiem o co chodzi z niszczeniem zycia dziecku za kilka głupich postów matki, mówisz o dziecku tej mumme? Była jakaś akcja wymierzona w to dziecko? Czy każda matka w Polsce ma immunitet, bo jej dziecku będzie przykro?

I myśle ze przesadzasz z ta codziennością tego
@malinq:

Nie przeglądam specjalnie takich tresci, to po prostu główna bez czarnej listy

Zobacz. Pierwszy lepszy post z wczorajszej głównej, żeby długo nie szukać

https://www.wykop.pl/wpis/56169751/lechtaczka-jest-calkowicie-zbednym-narzadem-w-ciel/

Ponad sto osób zaplusowało.I te same osoby, które plusują takie chore gówno uważają się za upoważnione do sądzenia i wymierzania kary w której rykoszetem obrywa kilka niewinnych osób.

To obrzydliwe zachowanie i smuci mnie troche, że nikt nie widzi nic złego w takich samosądach