Wpis z mikrobloga

Cześć koledzy i koleżanki. Przede wszystkim wielkie dzięki za miłe komentarze i plusiki co tydzień, jesteśmy z Leszkiem naprawdę zaskoczeni, że aż tylu osobom chce się słuchać naszych rozmów. ;)

Do rzeczy: dziś piątek, a więc zjawiłem się tutaj, by zapowiedzieć program "Dwaj zgryźliwi tetrycy" na Weszło TV. Dzisiaj razem z Leszkiem Milewskim opowiadamy trochę o powołaniach Paulo Sousy, opowiadamy anegdoty o Krzysztofie Gajtkowskim w przedszkolu i wujku Leszka na katowickim weselu, bierzemy też pod lupę postać Filipa Starzyńskiego. Ten ostatni opuścił swoją strefę komfortu, czym mnie solidnie #!$%@?ł, bo zawsze był moim usprawiedliwieniem, że w strefie komfortu też jest fajnie.

Ponadto będzie barowa analiza, będziemy sobie gadać na czacie, będą zagadki i w ogóle będzie w miarę okej, przynajmniej moim zdaniem. W opisie filmiku jest dokładny spis treści, startujemy o 10.02 (o 10.00 premiera plus dwie minuty odliczania).

Tutaj link na Weszło: https://weszlo.com/2021/03/12/kiedy-z-ziomeczkiem-sprawdzacie-czy-tez-jestescie-powolani-dzt-7-od-1000/

Poniżej do YT bezpośrednio.

#pilkanozna #weszlo #ligaminus i chyba też #zaglebielubin. Reprezentacji nie wołam, bo to jednak od #!$%@? ludzi i by się ktoś mógł obrazić. :)
Jakub_Olkiewicz - Cześć koledzy i koleżanki. Przede wszystkim wielkie dzięki za miłe ...
  • 23
@Jakub_Olkiewicz wy >>>>>>>>> reszta weszło, robiące jakieś materiały dla dzieci, nie wiem jak możecie wytrzymać w jednej redakcji z Paczulem, Smykiem czy Piela
Nie zapraszajcie ich tylko nigdy i będzie świetnie, pozdro Kuba
@Jakub_Olkiewicz: i juz Cię #!$%@? polubiłem. Przyznaję szczerze, że nie zawsze Twoje materiały do mnie trafiały, ba po jakimś czasie omijałem je szerokim łukiem. Dzisiaj nadszedł dzień by powiedzieć, jesteś fajny gość. Cieszę się, że akurat wspólnie z Leszkiem prowadzicie owy format, bo zacząłem go oglądać dla niego, a przekonałem sie do Ciebie. Pozdrów rodzinkę, wszystkiego dobrego!
Ps: Quizu nie ogladaj, chyba że lubisz to uczucie żenady, #!$%@?, ale też podziwu
@LubieDiscoPolo: Generalnie myślałem, że gdzieś koło dziesiątego odcinka już będzie tak mało widzów, że nie będzie sensu fatygować operatora kamery. Ale tak patrząc na ten moment - do Euro dociągniemy na bank, jeśli nas ktoś nie zdejmie. Potem zobaczymy, czy nadal będą ludzie chętni do oglądania ;)

@Afrojohny: Nie wiem, to wszystko jest powiązane z Weszło FM, więc chyba dopiero jak realizatorzy obrobią audycję, to ląduje na SC i spotify.
@Jakub_Olkiewicz: Szczerze mówiąc to jest pierwszy odcinek DZT jaki odsłuchałem, (nudziłem się w pracy) i zdecydowanie bardziej podszedł mi wasz duet od wszystkich quizów, hejt parków i tego typu contentu. Pewnie dlatego, że jestem już stary chyba jesteśmy w podobnym wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°). W każdym razie, macie nowego słuchacza/widza.