Wpis z mikrobloga

@ProResHq: No to jako PM/PO to jestem zakochany w projektach mobilnych. Sam prowadziłem projekt mobilny i sprawiało mi to mnóstwo frajdy. Od samego początku studiów planowałem iść w stronę mobilek. Do tego uważam, że mobilki to przyszłość :P.
@Karling: czekaj, dopiero teraz wróciłem do tego wątku i czytam że nie masz jako takiego doświadczenia jako PM, jeszcze studiujesz i studia pewnie masz informatyczne, a na pewno nie MBA które często jest wymagane na takiej pozycji

Kurde, jak to ma się udać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sensie - nie podcinam ci skrzydeł i życzę jak najlepiej ale te informacje dość znacząco zmieniają sytuację
Kurde, jak to ma się udać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sensie - nie podcinam ci skrzydeł i życzę jak najlepiej ale te informacje dość znacząco zmieniają sytuację


@powaznyczlowiek: Studia już prawie skończone :). Doświadczenie mam półroczne jako PO/SM z aplikacją którą po dziś dzień i do końca pewnie świata będzie używana przez klientów firmy. Jestem po kilku kursach PM/SM z naprawdę znanymi chłopakami w branży (firma
@Karling: Próbowałeś chodzić osobiście do firm i pytać o pracę ? Ja tak nie jedną robotę sobie ogarnąłem, od razu kierownik czy szef Cię widzi, rozmawiacie na żywo i jest wtedy zupełnie inaczej niż kolejny papierek na biurku.
@r5678 Myślałem o tym :). Lecz mieszkam w wiosce 3000 osób i najbliższe firmy IT mam 150 km dalej (wrocław). Po studiach planuje pojechać na parę dni i pochodzić.