Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@desixx: ta. Nie byłem tam pół roku ponad. Ostatnio spędziłem razem z innymi wkurzonymi kierowcami ponad 15 min. Przy automacie próbując się dodzwonić na infolinię bo te gówno było niesprawne, tak samo jak pozostałe urządzenia.
@Phoryn: Z tego co piszesz w przeszłości używałeś już parkomatów na tym parkingu więc raczej powinieneś być świadomy że brak biletu = mandat
Btw Zawsze możesz parkować na galerii i płacić skoro niepodoba Ci się parking Auchana ¯\_(ツ)_/¯
@LandrynkowyKalabrakSpustoszenia: Dzięki Mirku, o to mi chodziło, resztę mędrców wykopowych - nie znam się ale się wypowiem - pozwolę sobie olać.

Dla mnie takie podejście to żenada. Najpierw wystawiają niedziałający sprzęt, zero odzewu na infolinii. Przyjeżdżam po pół roku i najzwyczajniej zapomniałem, że te parkometry tam stoją, wyskoczyłem na 10 min wracam i od razu taka niespodzianka.
Tak btw, skoro 2h jak ktoś wyżej napisał są za darmo to kontroler nie
@Phoryn: zapewne żeby w ogóle była mowa o uprawnieniu do parkowania za friko, niezbędne jest umieszczenie bileciku w widocznym miejscu. Obstawiam że stosowny zapis znajduje się w regulaminie. Wiesz, oczekiwanie, że zarządca parkingu zamontuje system szlabanów powiązany z wydrukiem biletów albo systemem zczytywania tablic na wjeździe i wyjeździe, to przegięcie w drugą stronę. Więc tu zapewne będzie mocny punkt oparcia dla zarządcy czy tam dzierżawcy. Drugą kwestia - czy nie działał
@LandrynkowyKalabrakSpustoszenia: Nie no oczywiście takich wymagań nie mam, masz rację. Niestety tak jak napisałem nie działały pół roku temu. :/ Dziś najzwyczajniej w świecie zapomniałem o tym, wyskoczyłem na chwilę do sklepu. Nie uważam, że nie ma tu mojej winy bo widzę, że do mojego zdania reszta sobie dorobiła resztę :D No trudno przyjdzie ponaglenie to zapłacę ale dla mnie to kuriozalna sytuacja.
@Phoryn: czasami się zdarza, ze trzeba nacisnąć przycisk zielony kilka razy, duzo osób ma z tym problem i rezygnuje :D, nie pamiętam dokładnie jak ale ten parkomat ma bardzo nieintuicyne menu i w pewnym momencie wydaje sie, ze się czeka na parkomat, a tak na prawdę on czeka aż user wciśnie zielony i potwierdzi :D

musisz zapłacić anyway, albo udowodnić, że była awaria, bez filmu / dowodu będzie ciężko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@preseed42: no nie żartuj :D to musi być serio bardzo nieintuicyjny skoro 10 osób nie mogło nic zrobić :D Pewnie się tak skończy że zapłacę ale boli to kapkę bo tak głupiego mandatu to nie dostałem :D
@Phoryn: ja za każdym #!$%@? razem jak tam jadę to dostaję #!$%@? jak widzę kogoś przedemną w kolejce bo wiem, że będę czekał, zamiast nacisnąć przycisk to czekają, aż parkomat wywali timeouta i przejdzie do ekranu domowego, deliwent mysli, że parkomat #!$%@? i idzie na zakupy... :P

cóż, auchanowi to na rękę, na dodatek manual na parkomacie mówi wyraźnie, ale kto by tam czytał :D
@preseed42: co ciekawe, u mnie w pobliskiej miejscowości w lokalnym markecie wstawili parkometry z opcją godzinny za friko (kara za brak biletu 50 zeta). Wciskałeś zielony i od razu wypluwał bilecik. Po jakimś czasie te parkometry całkowicie zlikwidowali, wszyscy myśleliśmy że do dlatego że obroty spadły, bo zawsze było to parking darmowy. Niedawno jednak znowu parkometry wróciły, jednak teraz kara 95 zeta za brak biletu, a parkometry właśnie takie #!$%@? jak