Wpis z mikrobloga

@v1lk: oj nie masz, ale nie chce mi się nad tym polenizować dobrej nocki ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: powiem tylko to co jest widoczne, że netflix tą różnorodność wciskana siłę. Co bije po oczach czesto az za bardzo. No dobra, nocki dobrej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Edit: no dobra jakieś filmy starsze, czy dokumenty są w
@Zaqq Amazona włącz, jakieś inne portale/serwisy oferujące jakiekolwiek media xD

YouTube od założenia nie zmienił systemu podpiwadania nowych filmów, wchodząc na yt wyświetla się gówno sprzed lat i kilka na czasie, ale to Ci nie przeszkadza bo tego nawet nie zauważasz, ale media #!$%@? o lgptbahdhjf i już Ci serce goni żeby być jak inni i wyklinac, lekceważyć i poniżać wszystko co inne, czego tak na prawdę nie rozumiesz ( ͡º
@SmakoszKotow: nie wiem na jakiej podstawie stwierdziłeś, ze bazuje na jednym serialu. Mam wypisywać wszystkie przykłady? Na jakiej również podstawie stwierdziłeś, ze jestem prawakiem? Naprawdę nie ogarniam pewnych ludzi. Mam Netflix w szczególności dla dzieciaków. Sam staram się oglądać tylko te produkcje które mnie interesują. Pal licho wciskanie na sile lgbtq. Mam do tego nijakie podejście. No ale tworzenie seriali historycznych z takimi kwiatkami już jest nie do zaakceptowania dla mnie.
@Zaqq: Adaptacje netflixa i wciskanie Netflixa są durne, najbardziej zaśmiałem jak w Ania nie Anna która jest nawiązaniem do Ani z Zielonego Wzgórza były lesbijki xD ale w dalszym ciągu nie jest to szkodliwe społecznie, co najwyzej irytujące. Szkodliwe społecznie jest np #!$%@? się kościoła w każdy aspekt naszego życia. To mnie dotyka codziennie i z tym muszę się mierzyć