Wpis z mikrobloga

ogólnie spoko ten film, mam kilka spostrzeżeń
1. Strasznie niegrzeczni są dla asystentów i chamscy
2. Po tej akcji z pizzą to ten gośc powinien rzucić tą robotą jak to rzeczywiście robota za 2.5k
3. Jeszcze go wujas #!$%@? ze ma rozwalony telefon, gdzie #!$%@? go to powinno obchodzić
4. Wydaje mi się że ludzie z poza yt to raczej mają #!$%@? na nich, nikt nie chcial sie im na plyte dograć, donatan ich traktuje jak malo ważnego klienta - byle by nagrali i spadali
5. Nakręcają hajp a pewnie #!$%@? z tego będzie, ciekawe ile rzeczywiście sprzedadzą tych płyt
6. Z tą spółką to też śmieszna sprawa bo kupli jakąś spółkę, gość im naobiecywał rzeczy, podrzucił pomysły co oni to nie mogą zrobić teraz z akcjami i jakie to programy do telewizji będą nagrywać albo dlugotrwałe współprace, a pewnie #!$%@? z tego wyjdzie.
7. Czy ktos tam mówił u donatana że wujas za dużo pije?
8. Co to za randomy są w zarządach tych spółek bo ich w ogóle nie kojarze
9. Nowciax i to jego zajebyyyście strasznie irytujacy jest
#friz
  • 8
@mirasKo-Kalwario: Co do 5 - podejrzewam ze top3 sprzedazy w 2021 bedzie.
6 - Przygotowuja gry, maja stale dochody z merchu i youtube. Beda isc w gore.
7. tak.
8. Jezeli chodzi o EKIPA HOLDING to prezesem zarzadu jest ich wspolpracownik, w radzie nadzorczej jest Luki, Tromba i Friz.
@AlmostDivine: nie mam pojęcia o kim piszecie wiem, że ten Friz to jakiś random z polskiego YouTube więc pewnie albo bezbek albo patostream ale jak widzę że jeszcze wchodzi w to spółka akcyjna i widzę ten skład rady nadzorczej to widzę że będzie ładny przekręt tam szedl xD
@mirasKo-Kalwario: @AlmostDivine: @Klepajro: Płyta Friza i jego ekipy będzie najlepiej sprzedającą się płytą w 2021 roku. Skoro Kamerzysta (ten od Kruszwila) mimo znacznie mniejszego rozmachu w 2019 r. znalazł się na 7 miejscu pod względem liczby sprzedanych fizycznych płyt - http://bestsellery.zpav.pl/aktualnosci.php?idaktualnosci=1813 , to tym bardziej Frizowi płyta się sprzeda dobrze. Biorąc pod uwagę, że te jego ciuchy z ekipatonosi sprzedają się grubo ponad 100k+ produktów rocznie, i to tylko