Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję porady/opinii.

Ostatnio zachciało mi się zagrać w jakiegoś NFSa. Padło na Carbona, bo to ostatnia część w jaką do tej pory grałem. Niestety gra nie jest zbyt długa. Jaką "bardziej współczesną" część polecacie do ogrania, chodź trochę nawiązującą klimatem do NFS:MW, NFS:C?

#nfs #needforspeed #pc #gry #kiciochpyta
  • 3
@ssstk21: Nie ma takiej. Zresztą Carbon z MW zupełnie inny klimat, bo tu miasto, tam dużo wyjazdów w góry, tam dzień, tam noc.

Pewnie most wanted 2012 byłby najbliżej do mw starego, a carbon? Może do nfs 2015, choć on bardziej do undergrounda.

Ale od siebie polecam rivals. Masa rzeczy do roboty, plus granie policją.
@ssstk21: ostatnie czesci a zarazem najnowsze, w ktore gralem i bawilem sie dobrze to nfs 2015 i payback. Aktualnie ogrywam heat i jest spoko. I teraz tak, te czesci nie sa nawiazuja do klimaten do mw i carbona. Najblizej imo nfs 2015, wyscigi sa tylko w nocy, przerywniki ala filmowe jak w mw z aktorami i te czesc bym chyba najbardziej polecil. Sprawdz gameplaye, moze siadzie :D
Jaką "bardziej współczesną" część polecacie do ogrania, chodź trochę nawiązującą klimatem do NFS:MW, NFS:C?


@ssstk21: #forzahorizon4

To prawdziwy spadkobierca starych części. Może nie do końca samym klimatem, co modelem jazdy i możliwościami tuningu + otwartym światem

Od nowych NFS (jako fan U1, U2 i MW) się odbiłem, a próbowałem prawie wszystkich. Albo kompletne drewno, albo "ziomalski" klimat na siłę