Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy :c Pacjent to Galaxy S7, który zaciął się wczoraj na messengerze. Nie dało się cofnąć, po naciśnięciu home buttona też nic się nie działo. Przycisk Power nie blokował ekranu. Próbowałem go wyłączyć ale bez skutku. Zostawiłem go na parę minut i zobaczyłem, że ekran jest wyłączony. Zero reakcji na cokolwiek, nie chce się włączyć, podpięty pod ładowarkę także bez reakcji, wiec to nie bateria. Nie da sie wlaczyc ani przejsc w recovery mode. Download mode wlacza sie sam (moge go wylaczyc ale nie wlacza sie po kombinacji przyciskow) ale nie ma tych znakow w gornym lewymrogu, jest sam napis "downloading do not turn off target". Chcialem sflashowac odinem ale nie wykrywa telefonu pomimo tego, ze jest teoretycznie w tym download mode ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#samsung #android #galaxy #galaxys7 #kiciochpyta #telefony #smartfon
faseN - Mirki pomocy :c Pacjent to Galaxy S7, który zaciął się wczoraj na messengerze...

źródło: comment_1615119908gYxNSUgbqZwplI2ZJsdRYq.jpg

Pobierz
  • 10
Czyli twojego sie udalo uruchomic, moj od wczoraj tylko albo wylaczony albo w tym download mode. Gdzies czytalem zeby przez 2 minuty trzymam przycisk power i sie wlaczy. Trzymalem nawet 3 i dupa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z ciekawosci jaki model kupiles?
@faseN: Rozebralem go zeby miec dostep do bateri, po odlaczeniu bateri, ponownym podlaczeniu baterii i ladowarki, z wcisnietym vol down i power tel wstal, chodzil kilka min i zawiecha, wiec ponownie i tak az skopiowalem wszystko, cale szczescie ze sie udalo bo rozowa by mi zyc nie dala, to jej s7, moja jeszcze zipie. Restartowalem do fabrycznych, czyscilem cache itp nic nie pomaga, nadal zawiesza sie co chwile.Grzeje sie przeokropnie. A
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@faseN: Mobo leży na moje oko. Nie sądzę, żeby opłacało się to robić. Chyba, że masz jakiegoś speca hobbystę ( ͡° ͜ʖ ͡°)